آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: سامسون a800iz گیر کردن روی لوگو بعد از روت با فایل اشتباه a800iz

ArMaN_gts

کاربر
2009-08-19
23
14
1.gif
گیر کردن روی لوگو بعد از روت با فایل اشتباه a800iz

سلام ، یه مشکل اساسی برام پیش اومده به خاطر بی توجهی ، از یه سایتی فایل cf auto root گلکسی a8 رو دانلود و بعد فلش زدم رو گوشی که متاسفانه بعد رو لوگو گیر کردنش متوجه شدم که فایل مربوط به همون a800f بوده که تو اون سایت اشتباه گذاشتن
حالا گوشی رو لوگو گیر کرده و اصلا نه خاموش میشه نه میتونم ببرم رو دانلود مود ، نه کار ریکاوری ، خاموش که بشه میشه یه کاری کرد اصلا خاموش نمیشه به هیچ صورت بالای صفحه هم پیغام RECOVERY IS NOT SEANDROID ENDFORCING رو میده که بخاطر فلش فایل اشتباه به وجود اومده
با تشکر

banehjok

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2006-10-31
221
555
سلام

دوست عزیز ولوم - و پاور و همو 1 دقیقه بگیر حتما خاموش می شه

یه CWM یا PIT نصب کن بالا میاد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ArMaN_gts

ArMaN_gts

کاربر
2009-08-19
23
14
این مشکل رو حل کردم . اما حالا به مشکل جدی تری خوردم
Imei گوشی پریده
بدون باکس چطور میتونم درستش کنم؟

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

banehjok

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2006-10-31
221
555
سلام

اگه ورزن اصلی خود گوشیو رایت نمایید به احتمال زیاد سریال بر می گرده می تونیید یک عکس از پشت گوشی قسمت سریالو .. بگذارید تا ورزن اصلیو بهتون بدم اگه با اون درست نشد باید سرت رایت نمایید حتما باید باکس داشته باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ArMaN_gts

ArMaN_gts

کاربر
2009-08-19
23
14
سلام

اگه ورزن اصلی خود گوشیو رایت نمایید به احتمال زیاد سریال بر می گرده می تونیید یک عکس از پشت گوشی قسمت سریالو .. بگذارید تا ورزن اصلیو بهتون بدم اگه با اون درست نشد باید سرت رایت نمایید حتما باید باکس داشته باشید
ممنون دادم برای باکس فعلا که خبری نشده
فایلش نیست a800iz . الان هم گوشی دستم نیست پشتشم چیزی ننوشته بود . باتری هم که در نمیاد معمولا زیر باتری مینویسن سریالشو
یعنی با باکس حل میشه ؟

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

بالا