آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: خراب کردن مانیتور توسط نمایندگی الجی

yar_66

کاربر
2015-02-15
2
3
Registered User
جدید
دوستان خواهشن یکی کمک کنه
من یه مانیتور الجی w2261 دارم که 5 ساله برام کار کرده و این مدت منبع تغذیش دچار مشکل شد تا تماس گرفتم مادیران شماره نمایندگی نزدیک رو بهم داد.خلاصه بردم اونجا تعویض کردن هر چند که انگار جنس دست دوم کار گذاشتن چون ظاهر سوکت برق کهنه ب نظر میرسه خلاصه آوردم خونه اوکی شد بعد ایکس باکس رو بهش وصل کردم دیدم صدا نداره باز بردم پیشش قطعه نو گذاشت اوردم خونه بازم صدا نداشت حتی تو تنظیمات هم صدا رو 100 بود خلاصه ایکس باکس رو خاموش کردم با کابل اچ دی زدم به کیس که دیدم دیگه کابل اچ دی رو ساپورت نمیکنه و فقط کابل dvi یا vga تصویر میده به کیس دوباره ایکس باکس رو زدم دیدم دیگه کابل اچ دی رو اینم تصویر نمیده و نو سیگنال میزنه زنگ زدم گفت حتما منبع تغذیه نوسان داشته زده خرابش کرده باید مینبورد عوض بشه 170 خرجشه واقعا جوش آوردم حتی زنگ زدم مادیران جوابی ندادن.حالا میخوام بدونم چجوری اول تصویر داد hdmi و حالا اینجوری شدو اینقدر کارشون کثیف بوده دور تا دور قاب ال سی دی خط و خش افتاده و کناره هاشم اصلا خوب جا نزدن انگار خار شکوندن.نمیدونم باید چیکار کنم دستمم خالیه مانیتور بخرم یکی راهنماییم کنه خدا ازشون نگذره شب عیدی اسیرمون کردن.اینم.بگم مانیتور با کابل dvi یا vga تصویر داره و با کامپیوتر کار میکنه ولی hdmi دیگه کار نمیکنه

بالا