آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل فریزر امرسان مدل NF-1560D

sib200

کاربر
2014-11-01
4
5
سلام دوستان
ما این مدل فریزر رو داریم ، چند روزه عدد مربوط به درجه حرارت (-۱۸ درجه) چشمک میزنه و سرماش کمه ، یعنی اگه چیز یخ زده ای تووش بذاریم آب نمیشه ولی سرمای لازم رو که مواد تووش یخ بزنن رو هم نداره .
۱- چرا عدد چشمک میزنه ؟
۲- قبلا که بدون چشمک بود رو همین دما کار میکرد و بسیار خوب بود . مشکل از کجاس ؟

st5132

کاربر
2009-03-24
33
37
شبستر
سلام
به دلایل مختلف مثل مشکل در برفک زدایی و... یعنی هردلیلی که باعت شود دمای (سرمایش)فریزر نتواند به دمای ست شده برسد چشمک خواهد زد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hamidmma

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
نماینده امرسان هستم واین مدل رو خونه خودم دارم-چشمک به خاطر نرسیدن دما به سرمای استانداره- شما کاور جلوی لوله ها رو در قسمت بالای
کابین در بیار اگر پر از برفک بود ترموفیوز سوخته---امرسان ندرتا ایراد دیگه ایی مثل برد یا المنت پیدامیکنه
در صورت نشت گاز هم سیستم با کارکرد طولانی تر سعی در جربان سرما برمیاید که جوابگو نیست

آخرین ویرایش:

hamedm2

کاربر
2016-03-22
2
0
سلام فریزر ما هم همین مورد براش پیش اومده چشمک میزنه ذر بالاش رو باز کردم دیدم برفک زده خرابی از کدوم قطعه میتونه باشه؟؟ از برقبکشم برفک خودش آب میشه؟؟

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
سلام فریزر ما هم همین مورد براش پیش اومده چشمک میزنه ذر بالاش رو باز کردم دیدم برفک زده خرابی از کدوم قطعه میتونه باشه؟؟ از برقبکشم برفک خودش آب میشه؟؟
48 ساعت از برق بکش ودرشو باز بذار تا آب بشه-مواظب باش آب روی موتور یریز نکنه روی قسمتهای برقی موتور-تا سه هفته دستگاه هت درست کار میکنه وبعد باید بدی اهل فن نگاش کنه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: fkh52000

rohaman

کاربر
2016-03-31
2
1
سلام من ترمو فیوز رو چک کردم سالمه امکان داره برد یا سنسور محیطی خراب باشه

Payam1155

کاربر
2018-11-09
1
0
سلام

فریز امرسان من روشن نمیشه و خطای 24 رو نشون میده
اون برد کوچیک توی محفظه جلوی دستگاه رو عوض کردم و نو انداختم ولی بازم همون خطا رو نشون میده

میشه راهنمایی بفرمایین

تکنسین اومد و گفت برد خرابه ولی با تعویض برد فرقی نکرد

بالا