آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل تاچ در تبلت ilife 704B

p.rayaneh54

کاربر
2010-04-25
59
48
سلام خدمت دوستان و همکاران گرامی . یه تبلت مدل ilife 704B ال سی دی اون شکسته بود . یه ال سی دی مشابه خودش خریدم عوض کردم . بعد از روشن کردن متوجه شدم تصویر بزرگتر از صفحه هستش و بقیه تصویر معلوم نیست حتی در محیط بوت . تاچ ان هم یک سانتی متر جابجا می زنه . نمی دونم چکارش کنم . ریست فکتوری هم کردم نشد . ممنون

hamiiid62

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-22
210
878
تهران- جمهوری
سلام...یک سری از تبلتهای چینی تاچ و السیدیشون ورژنیه.احتمالا السیدی که خریدی ورژنش با دستگاهت فرق داره.موفق باشی

p.rayaneh54

کاربر
2010-04-25
59
48
یعنی فلش هم کنم نمیشه ؟ آخه من فقط ال سی دی رو عوض کردم نه تاچ رو ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hamiiid62
سلام دوست عزیز چون تصویر واید شده و بزرگتر شما فکر میکنید تاچ اشتباه عمل میکنه مشکل از ال سی دی که تهیه کردین هست برچسبی پشت السیدی هست موقع خرید به شماره قید شده روی برچسب دقت کنید

فرستاده شده از SM-G530H

rrrri

کاربر
2014-07-31
148
124
اصلا فلش نکن چون فایل مخصوص هر تبلتی درست گیر نمیاد دامپ هم نمیشه رو بعضیاشون رایت کرد
شما با السیدی های دیگه تست کنید.

p.rayaneh54

کاربر
2010-04-25
59
48
ممنون دوستان . ال سی دی رو عوض کردم درست شد . الان مشکلی که داره اینه که یک دفعه وقتی باتری هم نصف هست خاموش میشه و با شارژر هم شارژ و روشن نمیشه . فقط باید سیم شارژ رو مستقیم به کامپیوتر بزنم تا روشن بشه وگرنه روشن نمیشه . مثل اینکه آمپر شارژر خودش پایین باشه . بعدش وقتی روشنه با آداپتور خودش شارژ میشه ولی نباید بذارم خودش خاموش شه چون باید به کامپیوتر بزنم روشن شه . لطفا راهنمایی کنید . ممنون

بالا