آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: دیر بوت شدن مادربرد 'GIGA - G41MT-S2

saminsystem

کاربر
2010-05-23
18
5
باسلام ودورد به پیشکسوتان سخت افزار مادربرد مدل مذکور همه جوره تست کردم و یه بار خاموش و روشن کنی دیگه بوت نمی شه تا حدود 5 دقیقه یا باید باطری رو دربیارم جمپر رو اتصال بدم بعد تصویر میاد دو ال بایوس هست با هم جابجاشون کردم نشد لطفا مرا راهنمایی کنید ای سی بایوس MX هست تو بازر اصفهان هست بگیرم در ضمن باید قبلش پروگرامشون کنم با پروگرامر درسته اصلا بنظر شما اساتید عیب مربوط به ای سی بایوس میشه تشکر

آخرین ویرایش:

saminsystem

کاربر
2010-05-23
18
5
با سلام و درود خدمت اساتید محترم اینکارو کردم باز هم نتیجه نداد یعنی با ای سی winbond پروگرام کردم نشد

hoseyn1258

مدیر بخش سخت افزار لپ تاپ
مدیر تالار
2012-03-28
678
2,228
شهرستان قم
باسلام ودورد به پیشکسوتان سخت افزار مادربرد مدل مذکور همه جوره تست کردم و یه بار خاموش و روشن کنی دیگه بوت نمی شه تا حدود 5 دقیقه یا باید باطری رو دربیارم جمپر رو اتصال بدم بعد تصویر میاد دو ال بایوس هست با هم جابجاشون کردم نشد لطفا مرا راهنمایی کنید ای سی بایوس MX هست تو بازر اصفهان هست بگیرم در ضمن باید قبلش پروگرامشون کنم با پروگرامر درسته اصلا بنظر شما اساتید عیب مربوط به ای سی بایوس میشه تشکر

سلام

علاوه بر دستورات مدیر محترم از سلامت پاور هم اطمینان حاصل کنید

موفق باشید

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
دوست من اگر وارد ویندوز میشه . تحت ویندوز بایوس رو اپدیت کنید با برنامه @BIOS

saminsystem

کاربر
2010-05-23
18
5
با سلام من بایوس خوده مادربرد 8مگ بایوسی که خرید نمودم 16مگ وین بوند اشکال که نداره بایوس حجم بیشتری داشته باشه
درضمن مدل اپدیت بایوس از سایت گیگا ورژن اسیا رو دانلود کردم و توی خود ستاپ مین پروگرام نمودم اما همچنان یه بار لود میشه ودفعه دومی در کار نیست حتما باید باطری رو دربیارم کیلر سی موس انجام بشه تا بار دیگه لود بشه دیگه نمی دونم این مادربرد رو باید چیکار کنم خوبه بدم به مشتری بره

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
هم ظرفیت بایوس قبلی تهیه میکردید . اگر ویندوز بالا میاد ویندوز با برنامه @BIOS اپدیت کنید بایوس رو . همچنین به REV برد دقت کنید . چون بایوس هاشون فرق میکنه REV های مختلف

NPTiak

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
654
2,368
مشهد
www.nptiak.ir
سلام دوست عزیز،
بایوس این مادربورد 1 مگ هست نه 8 مگ!!! آی سی بایوس رو هم ، هم ظرفیت با حجم بایوس تهیه کنید،نه بیشتر و نه کمتر،برند و مارکش مهم نیست، برای دانلود بایوس هم همیشه نسخه(ورژن) China رو انتخاب کنید.
موفق باشید

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
سلام دوست عزیز،
بایوس این مادربورد 1 مگ هست نه 8 مگ!!! آی سی بایوس رو هم ، هم ظرفیت با حجم بایوس تهیه کنید،نه بیشتر و نه کمتر،برند و مارکش مهم نیست، برای دانلود بایوس هم همیشه نسخه(ورژن) China رو انتخاب کنید.
موفق باشید

فایلها تفاوت ندارند اون سرورهای مختلف دانلود هست . فقط باید به REV مادربرد دقت کنند .

saminsystem

کاربر
2010-05-23
18
5
خیلی ممنون از راهنمایی های خوبتون خوب بود عیبشو برطرف می کردم و جوابشو برای دیگران نیز به اشتراک می گذاشتم

بالا