آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: شناخته نشدن فلش 4G پلیس توسط دستگاه های مختلف بعد از boot able کردن آن

sohrab-az

کاربر
2015-01-25
107
59
iran
باسلام من برای ویندوز زدن به سیستم کامپیوتر با فلاش از نرم افزار Rufus.2.6.Build.استفاده کردم وحالا می خواستم از فلاش برای مواردی از فلاش استفاده کنم مثل ا سیدی یا دی وی دی برای پخش یا نمایش هیچ فایلی را نشان نمیده بجز کامپیوتر حتی 2بار هم فرمت کرد

@mahmoud

کاربر vip
vip
کاربر
2008-11-29
120
338
Qazvin
parselectric.gigfa.com
پاسخ : نشناختن دستگاهای مربوط فلاش مموری 4گ پلیپس بعد از انتقال فایل ویندوز

فرمت فلش با اینکار به ntfs تغییر کرده شما یه بار فلش رو با فرمت fat32 فرمت کن مشکل حل میشه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران

با برنامه زیر فرمت کنید
[h=1]HP USB Disk Storage Format Tool [/h]

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan

دوست عزیز به نظر من بهترین روش برای بوتیبل فلش (که شامل کلیه مموری ها میشه )استفاده ازیه سری دستورات تحت داس می باشد(اکثرا نرم افزارهای که برای بوتیبل قرار داد شده شما باید فایل ایمیج ویندوز را دانلود کنید و اقدام به بوتیبل کنید ولی تحت داس میتونین محتویات سی دی را کافیه داخل فلش کپی کنید.
نکته: باید این روش تو محیط ویندوز 7 انجام میشود و در اکس پی جواب نمی دهد
بر روی cmd راست کلیک وrun admin
http://14mo.blogfa.com/post/10

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران

خب شما اگر cd ویندوز رو داشته باشید مجبور نیست iso اون رو دانلود کنید میتونید خودتون از روش iso بسازید. از طریق command prompt یا همان DOS اینکار زمان بر هست و با نرم افزارها خیلی سریع تر و راحت تر انجام میشه.

دوست عزیز منظورتون از 4گ همون 4G هست؟ :) تا حالا ندیده بودم اینجوری بنویسن. لطفا از کلمات غیر مصطلح استفاده نکنید تا در سرچ گوگل به خوبی ایندکس شوند. درضمن عنوان و متن شما پر از غلط های تایپی هست. لطفا این ها رو قبل از زدن پست چک کنید. یا حداقل بعدش که میبینید غلط زدید اصلاح کنید.
ممنون

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
عنوان قبلی شما: نشناختن دستگاهای مختلف فلاش مموری 4گ پلیپس بعد از انتقال فایل ویندوز
عنوانی که من براتون اصلاح کردم: شناخته نشدن فلش 4G پلیس توسط دستگاه های مختلف بعد از boot able کردن آن

سعی کنید به این روش عنوان خود را انتخاب کنید تا زودتر به نتیجه برسید. با تشکر

بالا