آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: کار نکردن عقربه سرعت سنج سمند EF7 تگ گانه 92

arstan

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-07
980
2,681
سلام
چند روزه عقزبه سرعت سنج کار نمیکنه و ثابت در صفر مونده . بقیه مشکلی نداره ( سرعت شمار دیجیتال کار میکنه و عقربه دور موتور کار میکنه ) . به تعمیر کار نشان دادم . زیاد وارد نبود و نتونست تشخیص بده ( بیشتر دنبال سیم های قطع شده بود . که از این بابت مشکلی نداشت ) . خواستم خودم باز کنم هرچند تعمیر کار خودرو نیستم . اگه ممکنه راهنمایی کنید . درست شدنی است یا نه ؟ یا اینکه تعویض بشه ؟ منتظر راهنمایی های شما هستم . ؟

arstan

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-07
980
2,681
سلام
فقط جمله دوست عزیز اومد . منتظر پاسخ شما هستم . با تشکر

parshian34

کاربر vip
vip
کاربر
2010-03-19
111
878
اندیشه
باسلام
دوست عزیز سنسور کیلومتر روی گیربکس خراب میشه معمولا عوض کنید درست میشه :khandehhh::khandehhh::khandehhh::khandehhh:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: arstan

parshian34

کاربر vip
vip
کاربر
2010-03-19
111
878
اندیشه
باسلام
دوست عزیز معمولا سنسوراشون خراب میشه بعضی وقتها سوکتشم بر اثر گرمای موتور خراب میشه اونا رو هم تست کنید :khandehhh::khandehhh::khandehhh::khandehhh:

آخرین ویرایش:

arstan

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-07
980
2,681
سلام
بعد از باز کردن و چک کردن موتور سرعت سنج سیم پیچ خراب شده بود . با تعویض یکی از سیمهای سیم پیچ و برقرار کردن اتصال سیم پیچ دیگه مشکل حل شد . البته سیم تعویض شده چون یکم کلفت تر بود سیم پیچ کلفت تر شد ( راستش نمیدونم تاثیر در اختلاف سرعت نشان میده یا نه . در سرعت 20 کیلومتر در ساعت درب ها قفل میکرد الان هم با تعویض سیم پیچ همون 20 کیلومتر درساعت قفل میکنه ) عکس مربوط به تعویض سیم پیچ رو هم میزارم البته این عکس قبل از تعویض سیم مسی است . یا تشکر

20160205_113541.jpg

بالا