آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: دستگاه Dell 5010 فقط در خروجی D-Sub تصویر دارد

hoseyn1258

مدیر بخش سخت افزار لپ تاپ
مدیر تالار
2012-03-28
678
2,228
شهرستان قم
سلام دوست عزیز، از اونجا که ولتاژ تغذیه بک لایت از آی او تامین میشه و تصویر از جی پی یو،میشه بک لایت داشته باشیم و اما تصویر خیر، اینکه از خروجی های دیگر تصویر داریم اما از ال سی دی نه هم برمیگردد به مدار و پایه های جداگانه جی پی یو برای ارسال تصویر به خروجی های مختلف و همینطور مسیر این پایه ها به خروجی های مختلف که میتونه فقط در مورد یک خروجی دچار ایراد باشه.دوستان و اساتید هرجایی که اشتباه میکنم رو تصحیح کنند لطفا،ممنون.
موفق باشید

سلام

کاملا درسته اما تا gpu به طور کامل فعال نشه مرحله بعد که فعال کردن بک لایت است اجرا نمی شه

اگه gpu دچار لحیم سردی بشه در هنگام فعال شدن فلک بیت هایی مبنی بر ارور به بایوس ارسال میکنه در این حالت بایوس به ای او اجازه روشن کردنه بکلایت را نمیده

البته مدل تا مدل فرق داره

موفق باشید

NPTiak

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
654
2,368
مشهد
www.nptiak.ir
سلام

کاملا درسته اما تا gpu به طور کامل فعال نشه مرحله بعد که فعال کردن بک لایت است اجرا نمی شه

اگه gpu دچار لحیم سردی بشه در هنگام فعال شدن فلک بیت هایی مبنی بر ارور به بایوس ارسال میکنه در این حالت بایوس به ای او اجازه روشن کردنه بکلایت را نمیده

البته مدل تا مدل فرق داره

موفق باشید

فرمایش شما درسته اما فکر میکنم این بستگی داره به اینکه چه قسمتی از جی پی یو چه ایرادی داشته باشه،البته اینکه از خروجی دیگه تصویر داره احتمال خرابی جی پی یو رو کم میکنه در اینحالت.

آخرین ویرایش:

sonic2

کاربر
2012-08-16
169
458
سلام خدمت اساتید عزیز
من موردی مشابه داشتم که با هیت gpu مشکلم حل شد.
این مدل لپ تاپ خرابی های عجیبی در حوزه gpu داره و بیشتر خرابیهاش از بایوس و gpu هست
شما اول بایوس رو پروگرام بکنید اگر جواب نداد برید سروقت gpu
یاعلی

بالا