آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: روشن نشدن مادربرد asrock مدل n68-s ucc ولی با سیم سبز و مشکی روشن می شود

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
سلام دوستان
مادربرد asrock مدل n68-s ucc زمانی که دکمه روشن و خاموش را می زنم چراخ آبی کیس روشن می شود ولی مادربرد روشن نمی شود و در همان موقع با اتصال لحظه ای سیم سبز و مشکی پاور سیستم روشن می شود و تصویر می دهد. مثل این که نیاز به کمک داره می مونه و درکنار کانکتور برق 24 پین یک فت با شماره mo94 سوخته(ترکیده بود) بود که با یک فت دیگر غیر همنام جابجا کردم به نظر شما ایراد از کجا است.
با دو تا پاور تست کردم- رم را تست کردم- سی پی یو را تست کردم و مطمئن هستم از مادربرد است
روی پین روشن و خاموش 3.3 ولت را دارم و اتصال آن چراغ آبی کیس روشن می شود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ma1369

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
سلام دوستان
مادربرد asrock مدل n68-s ucc زمانی که دکمه روشن و خاموش را می زنم چراخ آبی کیس روشن می شود ولی مادربرد روشن نمی شود و در همان موقع با اتصال لحظه ای سیم سبز و مشکی پاور سیستم روشن می شود و تصویر می دهد. مثل این که نیاز به کمک داره می مونه و درکنار کانکتور برق 24 پین یک فت با شماره mo94 سوخته(ترکیده بود) بود که با یک فت دیگر غیر همنام جابجا کردم به نظر شما ایراد از کجا است.
با دو تا پاور تست کردم- رم را تست کردم- سی پی یو را تست کردم و مطمئن هستم از مادربرد است
روی پین روشن و خاموش 3.3 ولت را دارم و اتصال آن چراغ آبی کیس روشن می شود

فتی رو که عوض کردید باید با مقایسه با فت قبلی مشابه باشه از هر لحاظ . احتمالا قطعات smd دیگه هم اون حوالی مشکل داره .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا