آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: مدار فرستنده FM هدفون

AmIrPsDk

کاربر
2015-07-23
12
2
سلام
یه هدفون وایرلس رادیویی دارم که روی موج 84 هرتز بود و خواستم که موجش رو عوض کنم که یه پیچ تنظیم روی مدارش بود که فرکانس رو عوض میکرد،حالا به علتی اون قطعه شکسته. من هم زیاد وارد نیستم .اگه میدونید اون قطعه چی میتونه باشه لطفا راهنمایی کنید.زیر قطعه نوشته T1 که 3پایه داره
22.jpg

فرستاده شده از SM-N9005

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ma1369

AmIrPsDk

کاربر
2015-07-23
12
2
سلام
یه هدفون وایرلس رادیویی دارم که روی موج 84 هرتز بود و خواستم که موجش رو عوض کنم که یه پیچ تنظیم روی مدارش بود که فرکانس رو عوض میکرد،حالا به علتی اون قطعه شکسته. من هم زیاد وارد نیستم .اگه میدونید اون قطعه چی میتونه باشه لطفا راهنمایی کنید.زیر قطعه نوشته T1 که 3پایه داره
22.jpg

23.jpg

و
24.jpg

25.jpg

فرستاده شده از SM-N9005

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
این سیم پیچه و متغیر هست خود قطعه که شکسته ایا هست یا گم شد

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AmIrPsDk

AmIrPsDk

کاربر
2015-07-23
12
2
فک نکنم خازن باشه،چون پنج پایه داره و به پایه ها سیم نازک لاکی پیچیده شده بود

فرستاده شده از SM-N9005

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
شرمنده من سرعت نتم خیلی کند هست اگه شکسته این قطعه رو داری فکر کنم بشه باز سازیش کرد وگرنه باید از رو یک نمونه سالم در بیارن

alifardsabzi

کاربر
2014-05-18
65
219
شهریار
دوست عزیز این قطعه ترانس هست ، من دقت کردم مقدار قطعات رو روی برد نوشته ،شما مابقی قطعه رو از روی برد در بیارید ببینید زیرش چی نوشته ، یه عکس از زیر برد و روی برد بعد از خارج کردن قطعه بزارید

AmIrPsDk

کاربر
2015-07-23
12
2
پاسخ : رد: مدار فرستنده FM هدفون

دوست عزیز این قطعه ترانس هست ، من دقت کردم مقدار قطعات رو روی برد نوشته ،شما مابقی قطعه رو از روی برد در بیارید ببینید زیرش چی نوشته ، یه عکس از زیر برد و روی برد بعد از خارج کردن قطعه بزارید
به جز t1 چیز دیگه نداره،عکس دو طرف برد هم موجوده،میشه به جاش یه ترانس مشابه گذاشت؟

فرستاده شده از SM-N9005

@mahmoud

کاربر vip
vip
کاربر
2008-11-29
120
339
Qazvin
parselectric.gigfa.com
دوست عزیز این یه سلف متغیر یا به اصطلاح IF هستش و تو مدارهای زیادی از جمله رادیوهای قدیمی فراوونه. فقط می مونه مقداش چون شکسته شده و نمیدونی ببین یادته که چه رنگی بوده پیچ تنظیمش ؟ اگه آره همون رنگ رو از تو یه رادیو جدا کن و بنداز و تستش کن. اگه هم نه یکی به انتخاب خودت تست کن نشد یه رنگ دیگه احتمالا جواب بده.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AmIrPsDk

AmIrPsDk

کاربر
2015-07-23
12
2
دوست عزیز این یه سلف متغیر یا به اصطلاح IF هستش و تو مدارهای زیادی از جمله رادیوهای قدیمی فراوونه. فقط می مونه مقداش چون شکسته شده و نمیدونی ببین یادته که چه رنگی بوده پیچ تنظیمش ؟ اگه آره همون رنگ رو از تو یه رادیو جدا کن و بنداز و تستش کن. اگه هم نه یکی به انتخاب خودت تست کن نشد یه رنگ دیگه احتمالا جواب بده.
ممنون از راهنماییتون
سلف متغیر که میگین 5 پایس؟تو فروشگاه الکترونیکی پیدا میشه ؟از تو پخش خودرو و رادیو دوتا پیدا کردم ولی 5 پایه نیستن دو پاین.

فرستاده شده از SM-N9005

آخرین ویرایش:
بالا