آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: فراموش کردن پسورد سیستم

الجي

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2011-04-08
287
1,166
ایران
سیستمی دارم که برای ویندوزش که ایکس پی است پسورد گذاشته ام .حال اونو فراموش کرده ام .به هر جا که مراجعه کرده ام گفتند باید ویندوز عوض شود .چون بعضی از اطلا عاتم حذف خواهد شد. دوستن روشی یا راه حلی اگردارند کمک نمایند . با تشکر

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
دوست عزیز برای یوزر گذاشته اید یا اینکه ادمین ؟

janamhosein

کاربر
2013-02-24
49
104
سلام؛

دوست عزیز اگر سیستم شما در شبکه نیست، یعنی یک سیستم خانگی تک یوزر است می توانید از نرم افزارهای بازیابی پسورد استفاده کنید، من خودم این کار
را انجام دادم و نتیجه هم گرفتم ، یکی از نرم افزارهای نسبتاً خوب Ophcrack و Password Reset Tool هستند، البته نرم افزارهای بهتری هم هستند که من پیشنهاد میکنم اگر با این نرم افزار
به نتیجه نرسیدید با کمی سرچ کردن آنها را پیدا کنید.

موفق باشید.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sheypooor

atlas98

کاربر
2009-08-14
336
527
شهر گل و بلبل
با سلام
در ویندوز XP شما کافیه
3 بار دکمه های Ctrl+Alt+Delete رو بزنید و در کادر مربوطه Administrator رو وارد کنید
پسورد نیازی ندارد.
سپس بدون مشکل وارد ویندوز خواهید شد.

اگر روی بایوس پسورد گذاشته اید کافیه باتری بایوس رو دربیاورید و 5 دقیقه صبر کنید و یا مبثت و منفی را به هم اتصال دهید به مدت 1 دقیقه
پسورد شما حذف خواهد شد

پیروز باشید

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
سیستمی دارم که برای ویندوزش که ایکس پی است پسورد گذاشته ام .حال اونو فراموش کرده ام .به هر جا که مراجعه کرده ام گفتند باید ویندوز عوض شود .چون بعضی از اطلا عاتم حذف خواهد شد. دوستن روشی یا راه حلی اگردارند کمک نمایند . با تشکر
با روش زیر میتونی پسورد رو حذف کنی
استفاده از hiren boot cd و برنامه
Offline NT Password Changer

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
با سلام
در ویندوز XP شما کافیه
3 بار دکمه های Ctrl+Alt+Delete رو بزنید و در کادر مربوطه Administrator رو وارد کنید
پسورد نیازی ندارد.
سپس بدون مشکل وارد ویندوز خواهید شد.

اگر روی بایوس پسورد گذاشته اید کافیه باتری بایوس رو دربیاورید و 5 دقیقه صبر کنید و یا مبثت و منفی را به هم اتصال دهید به مدت 1 دقیقه
پسورد شما حذف خواهد شد

پیروز باشید

دوست عزیز اون حرکت اولی که شما گفتین مربوط میشه به زمانی که روی یوزر رمز داشته باشه جواب میدهد ولی روی adminکه نمیتونیی administrator بنویسی؟!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AMD

brutalfast

کاربر
2012-04-19
229
316
مشهد
اگر روش های فوق هم جواب نداد که جواب میده بخصوص هایرنس یک سرچی تو اینترنت هم بکنید نرم افزارهای حذف پسورد زیاد هست مخصوصا برای xp

و باز هم جواب نداد شما میتونید با مینی ویندوز بیاید بالا و اطلاعات را انتقال بدید

atlas98

کاربر
2009-08-14
336
527
شهر گل و بلبل
سلام
دوست گرامی

اول خدمت جناب غفور عزیز موردی رو عرض کنم
دوست گرامی شما جایی دیدی که ای دوستمون نوشته باشن روی Admin پسورد گذاشته باشن؟؟؟
وقتی اینو نمیگن یعنی اینکه یک یوزر ساده درست کردن که پسوردشو یادشون رفته.

در مورد شما دوست گرامی هر پسوردی گذاشته باشید با برداشتن باتری بایوس و اتصال 2 پایه پسورد از بین میره.
روی بایوس هم که پسورد گذاشته باشن از این طریق برداشته میشه

خرم باشید

brutalfast

کاربر
2012-04-19
229
316
مشهد
سلام
دوست گرامی

اول خدمت جناب غفور عزیز موردی رو عرض کنم
دوست گرامی شما جایی دیدی که ای دوستمون نوشته باشن روی Admin پسورد گذاشته باشن؟؟؟
وقتی اینو نمیگن یعنی اینکه یک یوزر ساده درست کردن که پسوردشو یادشون رفته.

در مورد شما دوست گرامی هر پسوردی گذاشته باشید با برداشتن باتری بایوس و اتصال 2 پایه پسورد از بین میره.
روی بایوس هم که پسورد گذاشته باشن از این طریق برداشته میشه

خرم باشید

پسورد ویندوز با جامپ کردن از بین میره؟ مطمئنید؟

بالا