آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: آی سی دی وی دی رایتر SUZUKI

hamedssg

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2011-01-29
205
827
با سلام خدمت دوستان و همکاران عزیز

یک
DVD-R سوزوکی هست که بر اثر بالا رفتن ولتاژ آی سی درایورش سوخته می خواستم ببینم ای آی سی توی سایت برای خریداری گیر میاد یا خیر؟؟

شماره روی آیسی هم
R2A30209

اینم عکس برد:

hamedssg

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2011-01-29
205
827
دوستان کسی نیست در این مورد کمک کنه؟؟؟؟

atlas98

کاربر
2009-08-14
336
527
شهر گل و بلبل
با سلام دوست عزیز

شما به فروشگاه سایت سری بزنید شاید اونجا داشته باشن
در مورد قطعه ای که شما میخواید اگر برد اوراقی داشته باشید خیلی راحتتر میتونید این مشکلات رو حل کنید.
البته به نظر بنده DVD_R ارزش تعمیر نداره 15 یا بیشتر پول اون قطعه میشه بخوان براتونم بفرستن بازم بیشتر میشه با هزینه ی نصب و دستمزد شما فکر نمیکنم برای مشتری صرفی داشته باشه مگر اینکه برای خودتون باشه.

انشاالله که مشکلتون حل میشه دوست گرامی

شاد باشید

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,204
تهران
داغی این قطعه به خاطر اینکه مشکل اپتیکال پیدا میکنند به وفور وجود داره . همکاران معمولا خراب این قطعه رو موجود دارند .

hamedssg

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2011-01-29
205
827
با سلام دوست عزیز

شما به فروشگاه سایت سری بزنید شاید اونجا داشته باشن
در مورد قطعه ای که شما میخواید اگر برد اوراقی داشته باشید خیلی راحتتر میتونید این مشکلات رو حل کنید.
البته به نظر بنده DVD_R ارزش تعمیر نداره 15 یا بیشتر پول اون قطعه میشه بخوان براتونم بفرستن بازم بیشتر میشه با هزینه ی نصب و دستمزد شما فکر نمیکنم برای مشتری صرفی داشته باشه مگر اینکه برای خودتون باشه.

انشاالله که مشکلتون حل میشه دوست گرامی

شاد باشید

ممنون دوست عزیز

آره واسه مشتری مقرون به صرفه نیست چون برا خومه می خوام درستش کنم

hamedssg

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2011-01-29
205
827
داغی این قطعه به خاطر اینکه مشکل اپتیکال پیدا میکنند به وفور وجود داره . همکاران معمولا خراب این قطعه رو موجود دارند .

آره ولی اپتیکش سالم بود چون پاور یک سیستم ایراد داشت و دی وی دی رم نیز مشکل داشت من اینو زدم به سیستم و متاسفانه پاور زحمتش رو کشید

گفتم شاید این آس سی تو بازار باشه پون یک دی وی دی رایتر الان بین
50-60 تومنه

*حالا اگر کسی از دوستان اوراقیش رو داشت بهم اطلاع بده تا ازشون خریداری کنم*

بازم ممنونم از دوستان

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,204
تهران

آره ولی اپتیکش سالم بود چون پاور یک سیستم ایراد داشت و دی وی دی رم نیز مشکل داشت من اینو زدم به سیستم و متاسفانه پاور زحمتش رو کشید

گفتم شاید این آس سی تو بازار باشه پون یک دی وی دی رایتر الان بین
50-60 تومنه

*حالا اگر کسی از دوستان اوراقیش رو داشت بهم اطلاع بده تا ازشون خریداری کنم*

بازم ممنونم از دوستان
تو بازارچه کاربران درخواست بدید سریعتر به جواب میرسید . اکثر فروشگاه های کامپیوتر این قطعه رو دارند که مشکل اپتیک دارند میتونی به قیمت خیلی کم ازشون تهیه کنی .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hamedssg
بالا