آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

سوال: خطای E07 در لباسشویی ELKOM مدل EWF8110

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
سلام خدمت همکاران گرامی-یک لباسشویی آک با مشخصات فوق در هنگام نصب اولیه....بعد از آبگیری وقبل چرخش دیگ خطا E07 داده وتخلیه میکند-این مشکل هم در شستشو وهم آبکشی وجود دارد-مرحله خشک کن درست عمل میکند وموتور سالم است نکته جالب اینکه هیچ دفترچه ویا سایتی درباره این برند وجود ندارد واحتمالا جنس قاچاق است.نظرات شما قطعا کارساز خواهد بود

hamidmma

کاربر
2013-11-28
21
38
تبریز
جناب زبردست با سلام خدمت شما،اتفاقا هفته قبل دقیقا عین همین ایراد برایم هنگام نصب لباسشویی کروپ پیش اومد و همه قطعات روچک کردم سالم بودن،بنده کاملا اتفاقی بعد کلی کلنجار رفتن متوجه شدم که سیم کشی هیدروستات اشتباه وصل است همانطور ک مستحضرید معمولا هیدروستات های فرکانسی سه فیشه هستند ولی یک فیش اضافی که معمولا با درپوش پلاستیکی پوشانده شده است بدون استفاده میماند،موردی که برای من پیش اومد یکی از سیمهای هیدروستات به اشتباه به همان نقطه وصل شده بود و کنتاکت اصلی هیدروستات ازاد مونده بود،در نتیجه بعد از ابگیری چند ثانیه مکث کرده و تخلیه میکرد البته برای این مورد اروری نمیداد -گفتم خدمتتون عرض کنم شاید تصادفا یچیزی تو همین مایه ها اتفاق افتاده باشه

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk

yaserpar

کاربر
2016-01-12
81
112
باسلام به نظر من ممکن است یکی از حالات زیر برای ماشین باشد 1سنسور ورودی فشار شیر برقی در بعضی از مدلهای برد دار ۲پوسیدگی وپارگی شیلنگ اوانس هوای هیدروستات در اثر جابجاییی۳ایا کنتاکتهای هیدروستات در حالت پر وصل هستند۴اگر تاکومتر دارد در حالت شستشو, ایا اهمی به برد میرسد باتوجه به نوع موتورالمانی یا چینی اهمش متفاوت است.۵سنسور تشخیص وزن لباسها ممکن است معیوب باشددر بعضی از مدلها,واگر ماشین تایمر مکانیکی یا هایبردی دارد داستان فرق میکند اگر تصویری از ماشین وبرد یامدار بگذارید بهتر میتوان کمک کرد.یا حق

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20

بالا