آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: روشن و خاموش شدن fujitsu ah531

nasserj

کاربر vip
کاربر
2009-04-30
17
37
سلام

لب تاب رو برای نصب ویندوز برای من اوردن من هارد رو fdisk کردم وقتی پاک کردن هارد تموم شد سیستم خاموش شد و شروع کرد به روشن و خاموش کردن فقط فن چند ثانیه کار میکنه خاموش میشه و باز روشن میشه لب تاب رو باز کردم برای زدن بایاس اما فایل بایاس رو که میزنم پروگرامره این اخطار رو میده خواهشمندم کسی بلده باید چه کار کنه بهم بگه

پیوست‌ها

• 92.5 کیلوبایت بازدیدها: 106

hoseyn1258

مدیر بخش سخت افزار لپ تاپ
مدیر تالار
2012-03-28
678
2,228
شهرستان قم
سلام

لب تاب رو برای نصب ویندوز برای من اوردن من هارد رو fdisk کردم وقتی پاک کردن هارد تموم شد سیستم خاموش شد و شروع کرد به روشن و خاموش کردن فقط فن چند ثانیه کار میکنه خاموش میشه و باز روشن میشه لب تاب رو باز کردم برای زدن بایاس اما فایل بایاس رو که میزنم پروگرامره این اخطار رو میده خواهشمندم کسی بلده باید چه کار کنه بهم بگه

درود

به فرمایش دوست گرامی amd power ای سی بایوس مشکل دارد تعویض کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AMD

nasserj

کاربر vip
کاربر
2009-04-30
17
37

ممنون دوستان عزیز بزنم ببینم چه طوری میشه

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
پایه های آی سی بایوس رو قبل از پروگرام کردن کاملا تمیز کرده و از برقراری اتصال کامل پایه های آی سی با سوکت اطمینان حاصل کنید .آی سی رو یک بار پاک کرده و READ بگیرید .اگه کاملا خالی بود فایل بایوس رو تزریق کرده و وریفای کنید .اگر مشکل پابرجا بود ،آی سی بایوس مشکل داره و باید تعویض بشه .
موفق باشید .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AMD

nasserj

کاربر vip
کاربر
2009-04-30
17
37
سلام دوستان عزیز ای سی ها رو پروگرام کردم با فایل فلش 2 تایی حالا روشن میشه تصویر نمیده کسی فایل تست شده بایاس این مدل رو داره رو داره

nasserj

کاربر vip
کاربر
2009-04-30
17
37
داداشی این تک فایله 2 فایل میخوام دوتا ای سی بایاس داره حتی دو فایل هم رو داخل سایت پیدا کردم نشد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali_sha

kiyanmz

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-08-21
469
2,412
مازندران . بابل
  • Like