آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: نداشتن تصویر در لپ تاپ دل وسترو 5470

hsalar

کاربر vip
vip
کاربر
2006-10-29
7
2
سلام یه لپ تاپ دل وسترو 5470 دارم تازه یک ماهه خریدمش تصویرش کلا قطع شده از همون اول که پاورو میزنی صفحش سیاهه و هیچ پیامی رو نشون نمیده میشه لطفا راهنمایی کنین چطوری میشه درستش کرد

hoseyn1258

مدیر بخش سخت افزار لپ تاپ
مدیر تالار
2012-03-28
678
2,228
شهرستان قم
سلام یه لپ تاپ دل وسترو 5470 دارم تازه یک ماهه خریدمش تصویرش کلا قطع شده از همون اول که پاورو میزنی صفحش سیاهه و هیچ پیامی رو نشون نمیده میشه لطفا راهنمایی کنین چطوری میشه درستش کرد

سلام دوست گرامی

اگر تعمیر کار نیستید بهتر است که این کار را به یک تعمیر کار محول کنید جدایی از مهارت تعمیر مستلزم داشتن ابزار مناسب است

اگر خودتان هیچ تجربه و ابزاری ندارید وقت و انرژی خود را بیهوده تلف خواهید کرد و دست اخر با دلسردی مواجه خواهید شد

عده ای هم مقصر را این انجمن می دانند که چرا مارا راهنماایی نکرده است ولی دوست من یک شبه نمی شود راه صد ساله را طی کرد

دوستان فکر می کنند که چون vip هستند هر سوالی که می پرسند باید نتیجه بدهد و در یک سوال و تاپیک دستگاهشان تعمیر شود

امکان دارد که حتی یک تعمیر کار ناشی در پروسه تعمیر خسارت بیشتری به دستگاه بزند

موفق باشید

atlas98

کاربر
2009-08-14
336
527
شهر گل و بلبل
با سلام دوست عزیز

شما در مرحله ی اول یک تست مانیتور از دستگاه بگیرید
یعنی کابل vga یک مانتیتور رو به دستگاه بزنید ببینید خروجی تصویر داره روی مانیتور یا نداره
اگه تصویر هست تصویر ایرادی داره یا نداره
اعلام نتیجه کنید

شاد باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: cybernova

hsalar

کاربر vip
vip
کاربر
2006-10-29
7
2
سلام با مانیتور تست کردم تصویر نداشت

• Like

hsalar

کاربر vip
vip
کاربر
2006-10-29
7
2
سلام دوست گرامی ممنون از نصیحتتون اگه میدونستم اینکاره نیستم وقت خودم و دوستان رو اینجا هدر نمیدادم

atlas98

کاربر
2009-08-14
336
527
شهر گل و بلبل
با سلام مجدد خدمت شما

خب دوست گرامی اگر با VGA تصویری ندارید ایراد شما میتونه از 3 قسمت باشه
1. چیپ گرافیک
2. قطعات مادربرد دستگاه
3. I/O

اگر تعمیر کار هستید ولتاژهای این قسمت ها رو اعلام کنید تا بهتون راهنمایی بهتری کنم.
عکسی هم آپلود کنید بهتر متوجه خواهید شد.

شاد باشید

• Like

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
در ادامه راهنمائی همکار عزیزمون ،قطعاتی مثل هارد و DVD و ماژول وایرلس و رم ها رو از سیستم جدا کنید .اگر دسترسی راحت به باتری بکاپ دارید ،باتری بکاپ رو جدا کرده و تست کنید .در صورت افت ولتاژ باتری رو تعویض نمائید .بدون وصل بودن باتری یا شارژر و باتری بکاپ ،داخل اسلات رم رو تمیز کرده و اگه 2 تا رم دارید ،یکی از رم ها رو داخل اسلات جا زده و سیستم رو روشن کنید .نتیجه رو به همراه ولتاژ قسمتهای مختلف اعلام بفرمائید .
موفق باشید .

بالا