آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشگل پارتیشن در هارد اکسترنال 1000 گیگ سیگیت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
با سلام خدمت دوستان

بنده الان اومدم هارد اکسترنال رو که همه اطلاعات مهمم داخلش هست به لپ تاپم وصل کنم که در کمال تعجب دیدم هاردم به 5 پارتیشن داره تبدیل میشه ( 5 درایو با ظرفیت 195 گیگ ) و می گه 5 تا پارتیشن رو باید فرمت کنی

بنده این هاردو 2 سال هست که دارم استفاده می کنم و مشگل خاصی نداشته
حالا می خوام ببینم ایا این مشگل عجیب برای دوستان پیش امده و اگر پیش اومده علل ایجادش چی بوده

کار های انجام شده :

1: تعویض کابل

2: و تست روی یک لپ تاپ با ویندوز xp

آخرین ویرایش:

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,204
تهران
به هیچ عنوان هارد به صورت خودکار پارتشین بندی نمیشه . به احتمال زیاد توسط کس دیگه ای که به هارد دسترسی داشته پارتشین بندی شده .
بهترین راه استفاده از برنامه minitools و استفاده از پارتشین ریکاوری این برنامه هست . البته زمان بر هست . بستگی به دیتای هارد . تو حالت قول اسکن تا 5 ساعت هم طول میکشه .

A-H

کاربر
2015-12-16
23
31
سلام و درود
من برنامه ریکاوری Easeus رو پیشنهاد میکنم، بسیار قوی و سرعت خوبی داره.
موفق باشی

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

آخرین ویرایش:

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
به هیچ عنوان هارد به صورت خودکار پارتشین بندی نمیشه . به احتمال زیاد توسط کس دیگه ای که به هارد دسترسی داشته پارتشین بندی شده .
بهترین راه استفاده از برنامه minitools و استفاده از پارتشین ریکاوری این برنامه هست . البته زمان بر هست . بستگی به دیتای هارد . تو حالت قول اسکن تا 5 ساعت هم طول میکشه .

با سلام به هیچ عنوان کسی به هارد دسترسی نداره این هارد به جونم بسته هست و اطلاعات فوق محرمانه داخلش دارم

چند ساعت قبل که هارد اینطوری بشه وصل کرده بودم به یه سیستم pc و وقتی درایورهارو نصب کردم دراوردم و سپس وصل کردم به یه لپ تاپ اچ پی که این طور شد و دیدم خودش تبدیل کرده به 5 درایو 198 گیگی و می گه فرمت کن الان خیلی درمونده شدم داخلش کلی بازی کلی مباحث اموزشی طراحی هام و خیلی چیزای مهم دارم
به نظرتون چرا یهو اینطور شد و بهترین راه چیه

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,204
تهران
با سلام به هیچ عنوان کسی به هارد دسترسی نداره این هارد به جونم بسته هست و اطلاعات فوق محرمانه داخلش دارم

چند ساعت قبل که هارد اینطوری بشه وصل کرده بودم به یه سیستم pc و وقتی درایورهارو نصب کردم دراوردم و سپس وصل کردم به یه لپ تاپ اچ پی که این طور شد و دیدم خودش تبدیل کرده به 5 درایو 198 گیگی و می گه فرمت کن الان خیلی درمونده شدم داخلش کلی بازی کلی مباحث اموزشی طراحی هام و خیلی چیزای مهم دارم
به نظرتون چرا یهو اینطور شد و بهترین راه چیه

با برنامه زیر پارتشین ریکاوری رو بزنید . احتمالا اطلاعات برگرده
http://soft98.ir/software/partition/1288-MiniTool-Partition-Wizard.html

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
Untitled.jpg

اینم یک عکس راهنمایی لطفا

A-H

کاربر
2015-12-16
23
31
عکس باز نمیشه

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا