آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: غیرفعال کردن آپدیت ویندوز10

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
با سلام و خسته نباشید خدمت شما
سیستم بنده ویندوز 10 نصب هست و واسه غیرفعال کردن آپدیت ویندوز از روشی که در لینک زیر قرار میدم استفاده کردم ولی متاسفانه بعد از یک روز یا چند ساعت دوباره فعال میشه و ویندوز به طور خودکار آپدیت میشه و زمانی که آپدیت ویندوز فعال باشه microsoft office هم شروع میکنه به گرفتن آپدیت از اینترنت الان که متوجه شدم حدود 7-6 گیگابایت فقط بخاطر همین آپدیت ها مصرف شده تو را خدا بفرمایید بنده باید چکار کنم؟
از روشی که در لینک زیر قرار دادم جهت غیرفعال کردن استفاده کردم

http://www.yjc.ir/fa/news/5288299/نحوه-غیرفعال-کردن-آپدیت-خودکار-ویندوز-10

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
سلام
تمامی سایت ها همین روش رو آموزش دادند و فکر نمی کنم روش دیگری باشه. من خودم ویندوز 10 نصب ندارم ولی شما اگر سروی update رو روی disable قرار بدید نباید خود به خود روشن بشه مطمئنید سرویس رو درست disable می کنید؟

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
سلام
بعد از این مرحله را که انجام دادین از طریق کنترل control panel وارد windows update شده و از پنجره ظاهر شده change setting را کلیک کرده وimportant update را حالت never check for update قرار داده و ok./.

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
1. Run را باز کنید. (کلید Windows + R را بفشارید)

2. بعد از باز شدن پنجره، دستور زیر را در این پنجره بنویسید و اینتر را بزنید:

Services.msc

3. صفحه ای برای شما باز می شود؛ در لیست به دنبال گزینه‌ Windows Update بگردید و بر روی آن دوبار کلیک کنید تا پنجره آن باز شود.

4. در این پنجره از قسمت Startup Type گزینه Disable را انتخاب کنید.

5. در پایین پنجره گزینه ای به نام Stop وجود دارد. کافی است بر روی آن کلیک کنید تا آپدیت خودکار ویندوز غیر فعال شود.

نکته: اگر بعدها تصمیم گرفتید اقدام به آپدیت ویندوز کنید، باید دوباره این راه ساده را بروید و بر روی دکمه Start کلیک کنید.

A-H

کاربر
2015-12-16
23
31
سلام و درود
آیا این روش با غیر فعال کردن آپدیت از قسمت ستینگ فرق داره؟
چون با وجود غیر فعال بودن باز هم ترافیک اینترنتم رو مصرف میکنه، با وجود بسته بودن همه ی برنامه ها
فکر میکنم کرنل یا یه همچین چیزی توی پروسس ها به نت وصل بود و در حال دریافت...

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
1. Run را باز کنید. (کلید Windows + R را بفشارید)

2. بعد از باز شدن پنجره، دستور زیر را در این پنجره بنویسید و اینتر را بزنید:

Services.msc

3. صفحه ای برای شما باز می شود؛ در لیست به دنبال گزینه‌ Windows Update بگردید و بر روی آن دوبار کلیک کنید تا پنجره آن باز شود.

4. در این پنجره از قسمت Startup Type گزینه Disable را انتخاب کنید.

5. در پایین پنجره گزینه ای به نام Stop وجود دارد. کافی است بر روی آن کلیک کنید تا آپدیت خودکار ویندوز غیر فعال شود.

نکته: اگر بعدها تصمیم گرفتید اقدام به آپدیت ویندوز کنید، باید دوباره این راه ساده را بروید و بر روی دکمه Start کلیک کنید.

بنده همین مراحل رو چندین روز تکرار کردم ولی متاسفانه بعد از مثلا یک روز دوباره میبینم برگشته به مراحله اول و داره آپدیت میشه و تمام حجم اینترنت بنده مصرف شده نمیدونم باید چکار کنم؟با تشکر

آخرین ویرایش:

A-H

کاربر
2015-12-16
23
31
منم به همین خاطر ویندوز ۷ نصب کردم...
شما برنامه ی BW Meter رو نصب کنید و اجازه دسترسی کرنل رو به اینترنت ندید، ببین کارتون راه میفته

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: @mahmoud
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا