آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: زنگ نخوردن ایفن تصویری تک نما مدل DX-VDP256_A-M-AM

h.esakndari

VIP+ افتخاری
کاربر
با سلام خدمت همکاران ایفن تصویری تک نما مدل DX-VDP256-A-M-AMبرای تعمیر دارم وقتی که زنگ طبقه اول رامیزنیم مثلن روی سون سگمنت پنل عدد8 نمایش داده میشود وزنگ طبقه اول نمیزند ووقتی مثلن زنگ طبقه سوم را میزنیم عدد 99 روی سون سگمنت نمایش داده میشود و زنگ طبقه سوم نمی خورد و زنگ های همه طبقات هم امتحان شد سالم است دوستان مشکل از کجاست راهنمایی کنید

نیما تاری

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2015-12-15
76
166
تهران
باسلام
دیدم کسی پاسخگونیست شاید بتونم کمکتون کنم.
شما میتونید ای اسی ایپرم(Eeeprom)پنلو باپروگرمر خالیش کنی ویااگر راهی برای ریست کردن پنل وجود داره اونو ریست کنیدودوباره امتحان کنید.

h.esakndari

VIP+ افتخاری
کاربر
با سلام ایسی حافظه را نیافتم وخازنها هم ظاهرشان سالم است وخازن صافی را هم تست کردم سالم بود یه ترانزیستور روی برد بود که شمارش TIP 125است ودر گوگل سرچ کردم دارلینگتون است وبا اهمتر تست کردم سالم است وفقط کلکتور به امیتر هم از یک طرف راه میدهد مشکل ندارد یا عیب از این ترانزیستور است ایا جای دیگر مثل ایسی پردازشگر میتواند معیوب باشددر شکل ترانزیستور را در اوردم
عکس0245.jpg

نیما تاری

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2015-12-15
76
166
تهران
ترانزیستور رو دقیق چک کنید که کلکتور به امیتر از ترفی که راه نمیده نشتی نداشته باشه و دراخر کار برد رو ازنظر اب خوردی ورسوبات برسی کنید وشستشو بدید.دیگه فکر نکنم چیزی غیر از ای اس اصلی باقی بمونه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady
بالا