آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: درخواست راهنمایی برای بازیابی فیلمهای دوربین های مداربسته

A.Bazrpach

کاربر
2015-01-17
233
227
آبیک
با سلام
کسی از دوستان از نحوه بازیاب فیلمهای دوربین مداربسته اطلاعاتی داره؟اگه دارید لطفا راهنمایی کنید.

A.Bazrpach

کاربر
2015-01-17
233
227
آبیک
با چه فرمتی ذخیره میکرد دستگاه شما .

هاردش رو برام آوردند.جالبه وینوز هیچ پارتیشنی توش تشخیص نداد .بعد از فرمت یک سری فایلهای فیلم رو تونستم ریکاوری کنم ولی ویندوز نمیتونست بخوندشون

hafezmohamad

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-20
399
1,103
خوزستان
هاردش رو برام آوردند.جالبه وینوز هیچ پارتیشنی توش تشخیص نداد .بعد از فرمت یک سری فایلهای فیلم رو تونستم ریکاوری کنم ولی ویندوز نمیتونست بخوندشون

دوست عزیز فرمت کردن هارد کار اشتباهی بود که انجام دادید ، حالاکه فرمت کردید پیشنهاد میکنم از نرم افزارهایی همچون Easy Recovery و EASEUS Data Recovery و Recovery My Files Full
تست بفرمایید و اما در خصوص فرمت DVR ها مدیا پلیر ویندوس مسلمه نمیتونه بخونه شما برای پخش تراکهای DVR از مدیاپلیرهایی همچون کام پلیر استفاده کنید در ضمن بعید میدونم DVR بعد فرمت کدن هارد توسط ویندوس باز بتونه بخونه مگر اینکه با خود رسیور هارد رو فرمت کنید بعد اگر هم خواستید تراکها رو بعد فرمت کردن هارد با خود DVR به هارد برکردونید موفق باشید.

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران

برای ریکاوری این هاردها باید از برنامه ریکاوری که این سیستم فایل رو میشناسن استفاده کرد . فرمت کردن اشتباه ترین کار قبل از ریکاوری هست . چون درصد برگشت اطلاعات رو به شدت کاهش میده .

A.Bazrpach

کاربر
2015-01-17
233
227
آبیک
اطلاعات بیشتری در این مورد ندارید.من جایی خوندم که اگه این هاردها از دستگاه dvr جدا بشند خود به خود پارتیشن بندیشون از بین میره.آیا این درسته؟

atlas98

کاربر
2009-08-14
336
527
شهر گل و بلبل
با سلا م و خسته نباشید

دوست گرامی معمولا و اکثر DVR ها پسوند ذخیزه سازیشون FLV. هست اگه فیلم هاتونو رو میخواید ریکاوری کنید نرم افزار های زیادی هست یه نرم افزار خوب که این کارو میکنه
نرم افزار Recuva هست فقط نکته ای که هست اینه که موقع ذخیره سازی چون کل هارد یک پارتیشن شده برای شناسایی دستگاه DVR از یک کامپیوتر کمک بگیرید
یعنی هارد شامل اطلاعاتتون رو به عنوان یه حافظه ی جانبی به یک سیستم وصل کنید و بعد از اجرای نرم افزار تنظیمات عمیق رو فعال کنید.
wizard کار نکنید بهتر جواب میگیرید
فقط نکته ای که هست موقعی که اطلاعات رو پیدا کرد آدرس رو تو هارد سیستم بزارید چون وقتی روی اطلاعات قبلی ریکاوری کنید فایل ها خراب میشن

پایدار باشید

آخرین ویرایش:
بالا