آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: قاطی کردن و درست عمل مکردن تاچ گوشی نوکیا c5-03

pars598

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-02-17
267
265
باسلام.دوستام گوشی نوکیا c5-03 تاچش یا قاطی میکنه مثلا" من کلید 2رو فشار میدم کلید دیگه ای یا جای دیگه ای عمل میکنه یا مثلا" کلیدی را که روی تاچ فشار میدم درست عمل نمیکنه یا کلید عمل میکنه ولی هنگ میکنه و هیچ عملی تا 10تا15ثانیه انجام نمیشه وبعد از این زمان کلیدی که فشار داده بودم و هنگ کرده بود ازاد میشه و اون عمل انجام میشه.یا چند بار باید رو کلید ضربه زد تا شاید عمل کنه اونم با هنگ کلید تا چند ثانیه .دوستان مشکل از چیه و چطور رفع میشه؟گوشی خود به خود اینجوری شده حتی در حال کار کردن هم نبوده.باتشکر

@mahmoud

کاربر vip
vip
کاربر
2008-11-29
120
338
Qazvin
parselectric.gigfa.com
این مدل گوشی تاچش مقاومتی هستش که بمرور زمان بر اثر فشار یا ... قسمتی از تاچ حالت خودشو از دست میده و میره تو بعضی مواقع میره تو حالت اتصال دائم تو یه نقطه ( اگه به آخرین قسمتی که تاچ داره عمل میکنه دقت کنید احتمالا متوجه بشید) با تعویض تاچ مشکلتون حل میشه.

pars598

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-02-17
267
265
این مدل گوشی تاچش مقاومتی هستش که بمرور زمان بر اثر فشار یا ... قسمتی از تاچ حالت خودشو از دست میده و میره تو بعضی مواقع میره تو حالت اتصال دائم تو یه نقطه ( اگه به آخرین قسمتی که تاچ داره عمل میکنه دقت کنید احتمالا متوجه بشید) با تعویض تاچ مشکلتون حل میشه.

تشکر دوست عزیز.ولی چرا بعضی وقتها همین تاچ به خوبی و بدون هیچ مشکلی کار میکنه؟!!فقط تنها راهش تعویض تاچ گوشی هست؟باتشکر

hafezmohamad

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-20
399
1,103
خوزستان
درود :

دوست عزیز شما گوشی رو فلش زدید و رو به راه نشده یا هیچ کاری هنوز روش انجام نداید، پیشنهاد میکنم اول از حافظه گوش کپی بگیرد و بعد فرمت و اگر مشکل برطرف نشد فلش کنید گرچه من مطمئن هستم این نوع مورد بیشتر مشاهده شده تاچ گوشی در اثر ظربه به این روز میفته حالاچون شما فرمودید ظربه ندیده من پیشنهاد میکنم روشهایی رو که عرض کردم اول انجام بدید بعد... موفق و پیروز باشید.

pars598

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-02-17
267
265
سلام.با تشکر از دوستان عزیز بابت پاسخهای ارزشمندشون.تاچ گوشی رو تعویض کردم مشکل برطرف شد.البته در مغازه قطعه فروشی3عدد تاچ را روی گوشی تست کردم که 2تا از تاچهای نو تست شد که همون مشکل تاچ قبلی و کهنه گوشی که خراب شده بود رو داشتن در صورتی که نونو بودن.ولی با نصب تاچ سوم صفحه تاچ بسیار عالی و روان و باحساسیت بسیار خوبی کار کرد.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: @mahmoud
بالا