آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: نداشتن تصویر پس از روشن کردن لپ تاپ ایسر مدل 4738G

reza661

کاربر
2012-04-21
2
0
سلام دوستان لپ تاپ من بعد از زدن دکمه پاور تصویری نمایش نمیداد و در نهایت برای این مشکل لپ تاپ رو به تعمیرگاه بردم و مشکلش رو از چیپ گرافیگ تشخیص داد و به من گفته که باید چیپ رو توسط دستگاه BGA تعویض کنیم. و هزینه این کار هم 260 هزار تومن گفته . حالا با توجه به نظرات بعضی دوستان که احتمال داره چیپ رو حرارت بدن به جای ریبال کردن . شک دارم که این کار رو انجام بدن. البته بهم گفته که چیپ معیوب رو بهت بر می گردونم. حالا به نظر شما چطور میتونم بهفهمم که چیپ واقعا تعویض شده.
ممنون

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
سلام دوستان لپ تاپ من بعد از زدن دکمه پاور تصویری نمایش نمیداد و در نهایت برای این مشکل لپ تاپ رو به تعمیرگاه بردم و مشکلش رو از چیپ گرافیگ تشخیص داد و به من گفته که باید چیپ رو توسط دستگاه BGA تعویض کنیم. و هزینه این کار هم 260 هزار تومن گفته . حالا با توجه به نظرات بعضی دوستان که احتمال داره چیپ رو حرارت بدن به جای ریبال کردن . شک دارم که این کار رو انجام بدن. البته بهم گفته که چیپ معیوب رو بهت بر می گردونم. حالا به نظر شما چطور میتونم بهفهمم که چیپ واقعا تعویض شده.
ممنون

فقط میتونید اطمینان کنید . اگر جای معتبر باشه سابقشون رو برای چیپ خراب نمیکنند . هزینه هم مناسب اعلام کردند .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: reza661

ardalans

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2014-01-26
516
1,353
سلام چون قیمتش مناسبه میشه اطمینان کرد در ضمن دوست عزیز هزینه ریبال کردن و تعویض چیپ برای یه تعمیر کار نهایتا 30 هزار تومن فرقشه و تعویض چیپ خیلی راحت تر از ریبال کردنه .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: reza661

reza661

کاربر
2012-04-21
2
0
سلام دوستان. ممنون از جوابتون. من به یه فروشگاه توی بازار رضا بردم لپ تاپ رو... منظورتون رو نفهمیدم. ریبال کردن چیپ قبلی منظورتونه؟

آخرین ویرایش:
بالا