آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل با برنامه Wondershare.Dr.Fone.Android

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
سلام و خسته نباشید خدمت همکاران و دوستان بزگوار
بنده به تازگی مشکل عجیبی با برنامه Wondershare.Dr.Fone.Android پیدا کردم تمام اطلاعات بازیابی می شود ولی متاسفانه وقتی گزینه recovery رو میزنم پیغام خطا میده نمیدونم باید چکار کنم؟درضمن آخرین نسخه از برنامه هم دانلود و نصب کردم و کاملاً اکتیو هم شده و زمان استفاده از برنامه اینترنت هم قطع میکنم تا یه وقت برنامه از حالت اکتیو خارج نشود.عکس ارور ضمیمه کردم از همکاران و دوستان بزرگوار خواهش دارم هر چه زودتر بهم کمک کنند تا مشکلم حل بشه و بتونم کار مشتری راه بندازم.تشکر از همگی

15.jpg

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
برنامه به خوبی اکتیو میشه سریال نامبر قبول میکنه.پس باید چکار کنم؟

یکبار انیستالش کنید و دوباره نصب کنید . اسکرین شات زیاد واضح نیست ولی نوشته 5 بار استفاده شده و بعد از این 5 بار نیاز به رجیستر بصورت آنلاین دارد . نرم افزار شما هم کرک شده است .

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
یکبار انیستالش کنید و دوباره نصب کنید . اسکرین شات زیاد واضح نیست ولی نوشته 5 بار استفاده شده و بعد از این 5 بار نیاز به رجیستر بصورت آنلاین دارد . نرم افزار شما هم کرک شده است .

برنامه رو انیستالش کردم و دوباره نصب کردم باز هم مشکل برطرف نشده

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
برنامه رو انیستالش کردم و دوباره نصب کردم باز هم مشکل برطرف نشده

این برنامه کلیدهایی در رجیستری ایجاد میکند حتی پس از حذف هم دوباره رجیستر نشه . تنها راهش نصب ویندوز مجدد یا پاک کردن اثراتش توی رجستری هست . فکر کنم برای شما نصب ویندوز راحت تر باشه .

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
Wondershare Dr.Fone for Android 5.6.1.16

درسته همین نسخه از برنامه هم نصب کردم متاسفانه مشکل برطرف نمیشه.چطور میتونم کلیدهای regedit مربوط به این برنامه رو پاک کنم؟سایت دیگه ای ورژن 5.6.2.16 هم واسه دانلود گذاشتن ما نفهمیدیم آخرین ورژن چند هست؟

آخرین ویرایش:

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
درسته همین نسخه از برنامه هم نصب کردم متاسفانه مشکل برطرف نمیشه.چطور میتونم کلیدهای regedit مربوط به این برنامه رو پاک کنم؟

نیاز به مهارت داره . اگر اشتباه کنید باید ویندوز رو دوباره نصب کنید .
این موارد رو انجام بدید
1- انیستال برنامه
2- خذف قولدر نصب برنامه
3- پاکسازی رجیستری با ccleaner
ریستارت سیستم
نصب مجدد
در ضمن
DrFoneAndroid.exe فایل WSHelperSetup.exe را نیز در فایروال قرار دهید و دسترسی هر دو به اینترنت را مسدود کنید تا رجیستر برنامه باطل نشود.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maryam_sh
بالا