آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: نداشتن تصویر در لپ تاپ k43u asus

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

irtciteam

کاربر
2014-05-29
6
4
با سلام به دوستان یه لپ تاپ ایسوس مدل k43u خروجی تصویر دارم با یک مانیتور دیگه ولی با مانیتور خودش نه متاسفانه
کارهای انجام شده
تعویض فلت ...تعویض مانیتور...یکی از دوستان که سری در این کارا داره میگه از چیپ گرافیکش هست البته من عرض کردم که اگر اینجور یبود خروجی تصویر نداشتم از پورت سریالش...
اساتید بفرمایند

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kiyann

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
دوست گرامی المان های اطراف سوکت فلت رو بررسی کنید . فیوز smd و یکسری قطعه دیگه میتونه عامل این مشکل باشد .

irtciteam

کاربر
2014-05-29
6
4
دوست گرامی المان های اطراف سوکت فلت رو بررسی کنید . فیوز smd و یکسری قطعه دیگه میتونه عامل این مشکل باشد .
با سلام خدمت استاد...بله منم به این مشکل اعتقاد دارم ولی گویا این مدل خروجی جدا داره واسه راه اندازی مانیتور اصلی و به اعتقاد این دوست تعمیرکارمون میگه امکانش هست که از چیپ گرافیکش باشه که bga هست و تعویض اون شاید باعث dead شدنش بشه نظر شما استاد عزیز مهم است متاسفانه شماتیک این مدل رو نتونستم پیدا کنم

آخرین ویرایش:

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
با سلام خدمت استاد...بله منم به این مشکل اعتقاد دارم ولی گویا این مدل خروجی جدا داره واسه راه اندازی مانیتور اصلی و به اعتقاد این دوست تعمیرکارمون میگه امکانش هست که از چیپ گرافیکش باشه که bga هست و تعویض اون شاید باعث dead شدنش بشه نظر شما استاد عزیز مهم است متاسفانه شماتیک این مدل رو نتونستم پیدا کنم

قطعات اطراف سوکت فلت روی برد باید بررسی بشه . مشخصا دست زدن به چیپ اشتباه محض هست . چون چیپ مشکل داشت نباید تصویر خروجی روی مونیتور خروجی سالم میبود .مادربرد لپتاپ را اعلام کنید . شاید بشه دیتاشیتش رو پیدا کرد .

irtciteam

کاربر
2014-05-29
6
4
قطعات اطراف سوکت فلت روی برد باید بررسی بشه . مشخصا دست زدن به چیپ اشتباه محض هست . چون چیپ مشکل داشت نباید تصویر خروجی روی مونیتور خروجی سالم میبود .مادربرد لپتاپ را اعلام کنید . شاید بشه دیتاشیتش رو پیدا کرد .
دوست خوبم خوشبختانه شماتیک این مدل رو فکر کنم پیدا کردم یکشنبه بررسی دقیق انجام میدم نتیجه رو اعلام خواهم کرد

irtciteam

کاربر
2014-05-29
6
4
این هم خدمت تمام دوستان
این مدل با k43u یکی هست

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AMD

cvxcvx

کاربر
2008-11-23
230
680
Tehran
برید سراغ ایسی تصویر فکر کنم realtek باشه اطراف سوکت flat lcd

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: khelane

irtciteam

کاربر
2014-05-29
6
4
با سلام خدمت تمام عزیزان با عرض معذرت بدلیل کوتاهی در جواب بعلت کسالت نتونستم پیام بدم بله یه مقاومت که ولتاژ pwm رو تولید میکرد خراب شده و با تعویض اون مشکل حل شد بی نهایت از عزیزان ممنونم

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
ممنون بابت اعلام نتیجه . تاپیک قفل میشه .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا