آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: روشن نشدن چراغ سقف پژو پارس هنگام باز نمودن درب عقب سمت شاگرد

امین پارسا

کاربر
2015-12-10
1
1
با سلام خدمت همه سروارن گرامی
یه مشکلی برام پیش اومده که وقتی درب عقب سمت شاگرد خودرو رو باز میکنم چراغ سقف روشن نمیشه میخاستم بدون سنسور درب خودرو پژو پارس LX کجا قرار داره و باید چکارش کنم
پیشاپیش از راهنمایی های راهبردی شما دوستان کمال تشکر را دارم

daeesahon

کاربر
2008-03-10
6
3
سلام میدونم این موضوع مال خیلی وقت پیشه ولی الان مشکل من شده لطفا اگه کسی نقشه الکتریکال جدید پارس رو داره بذاره ممنون میشم فقط درب های جلو از کار افتادن.

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,241
4,258
سلام میدونم این موضوع مال خیلی وقت پیشه ولی الان مشکل من شده لطفا اگه کسی نقشه الکتریکال جدید پارس رو داره بذاره ممنون میشم فقط درب های جلو از کار افتادن.

سلام چیز مهمی نیست مدل ماشینتون چیه.شاسی لادری داخل ستون داره یا داخل درب

daeesahon

کاربر
2008-03-10
6
3
سلام مجدد لادری روی قفل نصبه درب های جلو ، مدل پارس دوگانه 95 هستش
لادری قفل یک مجموعه هستند که لادری عمل نمی کرد سیم کشی و... سالم بودن با مولتی متر چک شد.
از اونجا که مجموعه قفل گرون در میومد خریدش(حدود 400هزار) اقدام به نصب کلید لادری به سبک پارس های قدیم کردم و نهایتا با 30 تومن حل شد.
:11677:
تشکر از دوستانی که قصد کمک داشتند

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,241
4,258
سلام مجدد لادری روی قفل نصبه درب های جلو ، مدل پارس دوگانه 95 هستش
لادری قفل یک مجموعه هستند که لادری عمل نمی کرد سیم کشی و... سالم بودن با مولتی متر چک شد.
از اونجا که مجموعه قفل گرون در میومد خریدش(حدود 400هزار) اقدام به نصب کلید لادری به سبک پارس های قدیم کردم و نهایتا با 30 تومن حل شد.
:11677:
تشکر از دوستانی که قصد کمک داشتند

سلام.مشکلتون حل شد ولی برای دوستانی که در جریان نیستند عرض میکنم که لادری جدید مثل 206 و زانتیا باهم نیست و با در آوردن قفل شاسی هم بیرون آمده و قابل تعویض هست ولی بنده هم بیشتر از این شیوه شما استفاده میکنم چون کمتر خراب میشه فقط سیم لادری که به داخل درب رفته را قطع کنید با تشکر.

Mohsenaux

کاربر vip
کاربر
2017-03-12
66
132
با سلام
در مورد کلید دربهای مدل جدید پژو که شرکت در قفل دربها نصب کرده ... متاسفانه کلید ها از نوع سویچ هایی هستند که پلاتین و کنتاکت انها بسیار ضعیف می باشد و پلاتین ها زود اکسید میشن یا دوده میگیرن و اتصال رو انجام نمیدن
معمولا تصور میشه که گردوخاک و یا روغن و گریس فقل به داخل این کلید ها نفوذ میکنه اما بنده چندتا رو که باز کردم فقط مشکل اکسید شدن و دوده گرفتن پلاتین کلید ها بود...
و هیچ خاکی از بیرون وارد کلید ها نشده بود.
متاسفانه طوری هم طراحی شده که حتما باید مجموعه فقل درب باز بشه تا بشه این سویچ رو عوض کرد

بالا