آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: لپ تاپ Asus n43sl روشن می شود تصویر نمی دهد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

morteza_57

کاربر vip
کاربر
2011-11-16
77
45
سلام
لپ تاپ فوق وقتی شارژر وصل میشه خودش روشن میشه و LEDهای روی مادربرد روشن می مونند و لی تصویر نمیاد با کلید پاور هم خاموش نمیشه.
بایوس آپدیت کردم با فایلی که تو همین سایت آپلود شده بود و دوستان هم تست کرده و جواب گرفتند.

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
سلام
لپ تاپ فوق وقتی شارژر وصل میشه خودش روشن میشه و LEDهای روی مادربرد روشن می مونند و لی تصویر نمیاد با کلید پاور هم خاموش نمیشه.
بایوس آپدیت کردم با فایلی که تو همین سایت آپلود شده بود و دوستان هم تست کرده و جواب گرفتند.

روی مونیتور خارجی تصویر داری ؟

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
لطفا وضعیت دستگاه موقع روشن کردن با باتری رو هم اعلام بفرمائید .قطعات مدار ورودی جک شارژر رو تست کرده و ولتاژ قسمتهای مختلف رو اعلام بفرمائید تا محدوده عیب مشخص تر بشه .هارد و DVD و ماژول وایرلس رو از سیستم جدا کرده و رم ها رو بصورت تکی وصل کنید .باتری بکاپ رو تست و در صورت افت ولتاژ تعویض نمائید .
موفق باشید .

behnamjokar

کاربر
2015-01-28
31
113
سلام
یه لپ تاپ ایسوز مدل Q550L داشتم که همانند مورد شما رو داشت.روشن میشد اما تصویر نداشت.با مانیتور خارجی هم تصویر نداشتم.شکم به چیپ گرافیک رفت.هیت دادم نتیجه نگرفتم.بایوس زدم مشکل برطرف شد.برای لپ تاپ شما بنظر من میتونه خود آی سی بایوس معیوب باشه.من در تعمیر تلویزیون های ال ای دی و گیرنده های دیجیتال بارها خرابی رو از آیسی دیدم که با تعویض آی سی و سپس برنامه کردن اون مشکل برطرف شده.اما در لپ تاپ تجربه خرابی آی سی رو نداشتم.

morteza_57

کاربر vip
کاربر
2011-11-16
77
45
ممنون از راهنمایی ها . متاسفانه صاحب دستگاه خیلی عجله داشت اومد لپ تاپ رو گرفت.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: khelane
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا