آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

خطای jo در پکیج دیواری بوتان مدل banessere pro 28kl

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
پکیج با مدل فوق الذکر گاهی بعد از مدتی کارکرد ناگهان تمام اطلاعات صفحه محو وخطای jo یا شبیه به آن میدهد
در این حالت کارکرد متوقف شده ودستگاه خروجی برای رادیات وشیر آب ندارد،نظر به اینکه این خطا جزء موارد اعلام شده از طریق شرکت نیست ،مطلعین راهنمایی بفرمایند
http://s3.img7.ir/M2SxM.jpg
[/IMG]

azargartal

کاربر
2014-11-27
4
8
سلام
شما می تونید برنامه کدهای خطای پکیج هارو از بازار دانلود کنید همه خطاهارو داره تو جستجوی بازار بنویسی کدهای خطای پکیجهای شوفاژ دیواری میاره

REZA.SM1354

کاربر vip
vip
کاربر
2013-07-11
4
10
با سلام
پیغام خطای j 0 در پکیج بوتان به علت خرابی خازن کنارic تغذیه ویا قطع ارتباط میکرو کنترلربرد اصلی بابردپنل می باشد.در این خصوص ولتاژمیکروکنترلر(5ولت) وic رگلاتور را چک کنید.

ahebrahimi

کاربر
2019-08-30
1
5
38
سلام وقت بخیر
مشکل از خازن های روی برد هست یه خازن 470 میکرو 35 ولت داره و یک خازن 22 میکرو 400 ولت هر دور رو عوض کنید مشکل حل میشه . دقت کنید از خازن با دمای کاری 105 درجه سانتیگراد استفاده کنید . اگر مشکل حل نشد بقیه خازن های برد رو عوض کنید مشکل برطرف میشه

Eliasvalizad

کاربر
2019-10-10
4
0
39
سلام مهندس تعداد خازن ها تقریبا زیاده.همه رو عوض کنم؟را بهتری نداره.؟در ضمن دوتا خازنی که گفتید از مدار خارج کردم تست کردم سالم بودن.

14624mamool

کاربر
2019-11-16
1
1
سه عدد خازن قسمت تغذیه رو عوض کنید مشگل حل میشه شاید اگر تست کنید سالم به نظر بیان ولی زمانی که ولت روشونه تغییر ظرفیت میدن، 
خازنهای 47mf,22mf,2.2mf.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: arm_265
بالا