آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

عدم دسترسی گوشی برای شماره خاص

technich2010

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-05-06
440
2,232
با سلام خدمت اساتید گرامی . اینجانب سئوالی داشتم . اینکه میخوام کدی یا ترفندی باشه که گوشی اینجانب برای شماره یا شماره های خاصی در دسترس نباشم . یعنی شماره خاصی نتواند با من تماس بگیرد . ممکنه ؟ گوشی من ای 66 نوکیا است . خیلی ممنون از شما.

Shami

مدیر بخش تعمیرات تخصصی
ناظم انجمن
2009-07-12
5,770
80,441
تو همین نزدیکی ها
با سلام خدمت اساتید گرامی . اینجانب سئوالی داشتم . اینکه میخوام کدی یا ترفندی باشه که گوشی اینجانب برای شماره یا شماره های خاصی در دسترس نباشم . یعنی شماره خاصی نتواند با من تماس بگیرد . ممکنه ؟ گوشی من ای 66 نوکیا است . خیلی ممنون از شما.
سلام
دوست عزیز شما میتوانید برنامه مدیریت تماس بر روی گوشی نصب کنید و با این برنامه میتوانید و در تنظیمات این برنامه شماره مورد نظر را وارد کرده و مسدود کنید
البته با این برنامه شما میتوانید یک و یا چند تا شماره وارد کنید حتی کل تماس های دریافتی
و این کدی که دوستمون گفتند انتقال کل تماس های دریافتی می باشد نه یک تماس دریافتی

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
با سلام و تشکر از دوستانی که پاسخ دادند. بهترین راه حل همان برنامه مدیریت تماسهاست که از این دست برنامه ها حداقل 10 مورد من در قسمت نرم افزارها گذاشتم. اما مسدود کردن یا blak list این برنامه به گونه ای هست که انگار شما خودتان فورا با کلید قرمز تماس رو رد بدین. خوب مسلما برای طرف هم پیامی مبنی بر مشغول بودن تلفن شما ارسال خواهد شد.
پس اگر می خواهید به طرف بگه در دسترسی نیستید باید گزینه divert busy رو فعال کنید. که در زمان رد دادن تماس روی شماره دیگر که در شبکه نیست دایورت شده و پیام در دسترس نیستید رو بده.
که باز این هم دو ایراد داره یکیک اینکه وقتی واقعا در حال مکالمه باشید هم این پیام برای همه شماره هایی که به شما زنگ میزنند میره و فکر م یکنند در دسترس نیستید و نمی فهمند که مشغولین!
و ایراد دوم اینکه روی گوشی اون شخص اگر نگاه کنه می نویسه دایورت! و می فهمه که شما دایورت کردید! مگر اینکه به صفحه گوشیش نگاه نکنه و فقط بگیره در گوشش!

بالا