آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل خاموش شدن آبگرمکن b3215i دیواری بوتان

saeed6800

کاربر
2011-06-15
5
2
سلام به اساتید محترم.
یه آبگرمکن دیواری b3215i بوتان دارم که شمعک نداره جرقه زن هستش یکبار بدلیل شعله کم آبگرمکن رسوب گیری کردم درست شد ولی بعد از 2 ماه دوباره همون مشکل ایجاد شده ولی یه چیزایی فرق کرده وقتی از آبگرمکن استفاده میکردم شعله روشن میشد ولی بعد از 10 دقیقه خاموش میشد و باید 1 دقیقه صبر میکردم تا دوباره بشه ازش استفاده کرد رفتم سنسور حرارتی آبگرمکن رو یکسره کردم درست شد ولی بعد از یکروز وقتی آب سرد رو باز میکردم آبگرمکن خاموش میشه الان وقتی آب گرم رو باز میکنم روشنه ولی شعله کم هستش من دیافراگم رو باز کردم واشرش سالمه و به نظر مشکلی نداره ولی همچنان مشکل برطرف نشده در ضمن مشکل فشار آب هم ندارم لطفاً راهنمایی کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amookhteh

prestige

کاربر
2007-09-11
19
16
این مدل ابگرمکن بسیار اشغال در اومده تمام لوازم برقی چینیه خوب کار نمیکنه اگه بتونید تبدیل به ۳۱۱۵ کنید راحت میشید

Adrasulzadeh

کاربر
2018-02-13
12
15
سلام وقت بخیر
دوست عزیز زمانی که آب و باز کرده اید رابط برنجی ( اون پیچ بلندی که میکرو سوئیچ را تحریک میکند) را با یه پیچ گوشتی خودتان جلو ببرید اگر فشار گاز زیاد شد یعنی مشکل از فشار گاز ورودی نبوده و رسوب مبدل یا مشکل از رگولاتور اب میباشد.

amookhteh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2015-01-17
773
989
درود پرده دیافراگم رو حتما با نو جایگزین کن لوله ها رو با جوهرنمک یا اسید رسوب زدایی کن با گریس سفید یا سیاه میله رابط دیفاراگم رو گریسکاری کن.

آخرین ویرایش:
بالا