آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

راهنمایی جهت ساخت فلزیاب PI

shahinsoft

کاربر
2007-06-26
4
10
با سلام
با توجه به فراوانی تاپیک ها و سردرگمی این تاپیک رو زدم که اساتید و دوستان گرامی راهنماییم کنن
من تصمیم به ساخت فلزیاب گرفتم اول میخواستم ماینر 2 یا 4 بسازم ولی چون قطعات اصلی پیدا نمیشه ( دو هفته دنبال تراکو پاور گشتم ) از ساختش منصرف شدم
حالا از دوستان میخوام که منو واسه ساخت یه فلزیاب راهنمایی کنن
چه فلزیابی بسازم که
1 قطعات نایاب نداشته باشه و قطعات اصلیش به راحتی پیدا بشه
2 حدالمقدور قدرت تفکیک داشته باشه
3 بردش قابل توجه باشه
4 نرم افزارش دمو نباشه و همه امکاناتش باز باشه
اگه تاپیکی در موردش باشه ممنون میشم واسم قرار بدید
من هم از همه مراحل ساختش عکس میزارم تا زحماتتون رو جبران کنم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: soraty

roshik

کاربر
2008-03-06
182
147
خوب دوست من این همه امکاناتی که میخواهی بهتره که یک 20میلیونی روکناربزاری وبری یک فلزیاب خوب مثل لورنزبخری شوخی کردم
همچین فلزیابی هست مدارساده ای داره قدرت وتفکیک خوبی داره تمام امکانات یک فلزیاب خوبوداره وضمناتوضیحات کامل هم داره
اگه توی اینترنت کلمه فلزجورو سرچ بزنی این انجمنوپیدامیکنی درقسمت انجمن تخصصی فلزیابش بخش فلزیابهای پالسی اولین موضوع رودنبال کن(فلزیاب پالسی فلزجو)تمام اطلاعات ساخت درصفحه اولش اومده وبالای 1500صفحه پرسش وپاسخ کاربران
این توضیح روهم اضافه کنم که برنامش بصورت دموبالامیادکه کاملانمایشیه ولی تمام امکاناتش بازه وسازندش عمدااین کاروکرده که کسی بازارسیاه درست نکنه وبه مردم نفروشه
موفق باشی

• Like

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,800
39
تهران-مشهد
با سلام
با توجه به فراوانی تاپیک ها و سردرگمی این تاپیک رو زدم که اساتید و دوستان گرامی راهنماییم کنن
من تصمیم به ساخت فلزیاب گرفتم اول میخواستم ماینر 2 یا 4 بسازم ولی چون قطعات اصلی پیدا نمیشه ( دو هفته دنبال تراکو پاور گشتم ) از ساختش منصرف شدم
چه فلزیابی بسازم که
3 بردش قابل توجه باشه

سلام
بد قابل توجه مثلا چقدر؟ هیچ دستگاهی در واقعیت بیشتر از 3.5 متر نمیزنه. دلتاپالس آنالوگ رو بسازید حدود 3.2 متر قدرت کاوش داره و تفکیک هم می تونید باهاش انجام بدید.قطعاتش هم هست تو بازار اما باید قطعات خوب تهیه کنید

• Like

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,800
39
تهران-مشهد
با سلام
چه فلزیابی بسازم که
3 بردش قابل توجه باشه

سلام
بد قابل توجه مثلا چقدر؟ هیچ دستگاهی در واقعیت بیشتر از 3.5 متر نمیزنه. دلتاپالس آنالوگ رو بسازید حدود 3.2 متر قدرت کاوش داره و تفکیک هم می تونید باهاش انجام بدید.قطعاتش هم هست تو بازار اما باید قطعات خوب تهیه کنید

Alireza236sh

کاربر
2020-03-22
15
8
درود بر همه دوستان اقا کسی نقشه و لیست قطعات و اموزش ساخت دلتا پالس 2 داره بی زحمت اشتراک بزاره

بالا