آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آموزشی: برقی کردن جارو های شارژی {از سیر تا پیاز}

solimani

کاربر
2013-03-10
164
210
گرگان
همکاران و دوستان عزیز من هدف ام اینه که توی این ئست این قضیه برقی کردن جارو های شارژی رو کلا حلش کنیم و به نتیجه عملی برسیم
پس ممنون میشم کمک کنید تا یک راه کار عالی و کم هزینه برای اینکه باید مشتری از پس هزینش بر بیاد رو ارائه بدیم و در اخر نتیجه گیری کنیم

پرسش اول : سوئیچینگ یا ترانس ؟؟
با توجه به اینکه کمبود جا داریم توی جارو شارژی و امپر بالایی که موتور هاشون میکشه 5 امپر به بالا (البته 5 امپر در موتور های بلک اند دکر 3.1 ولتی ) فکر نمیکنم ترانسی با این امپر جا بشه و بتونه موتور رو راه بندازه ( اگر هست ترانسی در این ابعاد معرفی کنید همچنین فروشگاه انلاین اونو ) و سوئیچینگ ها هم در این امپر ها ابعادش بزرگه و جا نمیشه نا گزیر مجبوریم اونو بین راه قرار بدیم و یا به یک صورتی درستش کنیم که دوشاخه روش نصب بشه و بره تو پریز و سیم ولتاژ خروجی به جارو بره
دوستان نظر شما چیه ترانس یا سوئیچینگ ؟؟

پرسش دوم : مدار تبدیل کننده 12 ولت تغذیه ما به ولتاژ های 3.1 و یا 7.2 که اغلب جارو ها رو این ولتاژ ها هستند با امپر بالا که چه مداری براش درست کنیم که کم هزینه باشه زیرا باید کلا کار مرقون بصرفه باشه

مثال و مشکل : برقی کردن جاروی شارژی بلک اند دکر 3.2 ولتی 5.5 امپر چرا 5.5 امپر : چون استارت اولیه نزیدیک 5.7 امپر میکشه و بعد به 4.5 امپر میرسه و من خودم سوئیچینگ 12 ولت 5 امپر رو تست کردم و نتونست موتور رو روشن کنه و دل دل میزد

و ایا راه کاری هست برای کم کردن امپر استارت اولیه ؟؟

کمک کنید دوستان سپاس

David 52

کاربر
2023-05-30
1
1
تهران
سلام دوستان من تست کردم فقط ترانس جواب میده اون هم باید هر ولتاژی که لازم دارید زیر 12ولت باید حداقل 5امپر باشه البته دیودی که برای تبدیل acبه dcاستفاده میکنید حتماً 10امپر کمتر نباشد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hashem521
بالا