آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: تاپیک مخصوص آموزش Root کردن گوشی های سامسونگ

hafezmohamad

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-20
400
1,106
خوزستان
[FONT=&quot]دوستان در این پست قصد دارم براتون آموزش روت کردن گوشی سامسونگ مدل[/FONT][FONT=&quot] gt i9192 که با ورژن 4.4.2 مشکل نداشتن زبان فارسی پیدا میکند و کاریش نمیشه کرد

مگر که روت بشه حالا آموزش و نرم افزار های مورد نیاز همراه با آموزش تصویری براتون عزیزان آپ میکنم

[/FONT]

[FONT=&quot]قبل از شروع کار یک نکه و اون این است ک از گوشی خود بکاپ بگیرید از چیزهای مهم که خودتون میدونید مثال میبرم مثل عکس ویدئو شماره های مخاطبین پیامهای ازوری حافظه گوشی به میموری کارد[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]ابزار لازم برای روت کردن[/FONT][FONT=&quot] : [/FONT]
[FONT=&quot]1- برنامج الأودين [/FONT][FONT=&quot]Odin[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]

[FONT=&quot]2- [/FONT][FONT=&quot]فایل روت[/FONT][FONT=&quot] Root[/FONT][FONT=&quot] این فایل باتوجه کرد که بعد دانلود واکستراکت کردن پسوندش tar.md5 باید باشه که خوشبختانه این فایل رو من تست کردم و نیازی به تعویض پسوند ندارد

(توجه این فایل زیپ ZIP هستش و بعد دانلود حتماً اکستراکت کنید

[/FONT]

[FONT=&quot]3- کامپیوتر با سیستم عامل ویندوس .[/FONT]
[FONT=&quot]4- كبل USB .[/FONT]
[FONT=&quot]5- شارژ گوشی در حین انجام روت احد اقل 80% شارژ داشته باشه که با مشکل خاموش شدن در حین روت پیدا نکنه که فلش خالی میکنه...[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]ابتدای آموزش[/FONT][FONT=&quot] :[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]1- اول گوش رو خاموش کنیم از طرق میکرو سویچ پاور گوشی .

[/FONT]

[FONT=&quot]2- بعد میخواییم به قسمت Downlodig که باید باید سه دکمه رو همزمان فشار بدیم تا به این قسمت بره اول انگشتمان رو روی ولم کم کننده صدا فشار میدیم + دکمه هم + و پاور گوشی بالا میاد اما باز انگشتتون رو از پاور و هم برنداری و حالا انگشتتون رو این دفعه از ولم صدا بردارید و روی بلند کردن صدا بزارید و فشار بدید حالا میبینید به Downlodig رفته نکته قابل توجه دیگه حتم برای روت کردن درایور گوشی های سامسونگ روی کامپیوترتون نصب باشه تا رم افزار اوداین گوشی رو بشناسه

آموزش تصویری روت گوشی سامسونگ[/FONT]

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
دوست عزیز ممنون از زحمتی که کشیدین. لطفا مسائل مربوط به روت گوشی را در بخش خودش و در زیرمجموعه مقالات آموزشی قرار بدید. چون این مسئله نرم افزاری هست و مربوط به تعمیرات سخت افزاری نمیشه. مثلا برای آموزش روت کردن گوشی سامسونگ باید در این بخش مطرح بفرمایید:
http://www.irantk.ir/f776

همچنین سایر برندها هم در همان قسمت مشخص می باشد.

در مورد عنوان الآن شما برای دو مدل گوشی مختلف آموزش گذاشتید ولی عنوان مشابه و بدون مشخص کردن برند و مدل گوشی در عنوان می باشد. به این صورت افراد نمی تونن تشخیص بدن داخل تاپیک چه هست و از طریق سرچ هم به این آسونی این تاپیک را پیدا نمی کنند! پس لطفا عنوان تاپیک را کاملا صحیح و مرتبط با محتوای داخل آن انتخاب کنید.

لطفا منبعد حتما رعایت کنید.
با تشکر

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
چه قسمتی بوده؟ چیزی حذف نکردم من. لطفا با رعایت نکاتی که خدمتتون عرض کردم تاپیک جدید بزنید.

با تشکر

بالا