آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: تبدیل مودم ایرانسل bm338 به مودم 4g

siavashsiavash

کاربر
2007-06-03
3
0
سلام
امیدوارم سئوالم را جای مناسبی پرسیده باشم.
من یک مودم ایرانسلBM338دارم می خوام بدونم میشه کاری کردبه4Gتبدیل شه؟؟؟؟
چون داخل این مودم ها یک سیم کارت باید باشه
اگر این کار امکان دارد می توانند رهنمایی کنند من را؟؟؟یا اصلا امکان چنین چیزی نیست؟؟؟؟
با تشکر فراوان

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
پاسخ : تبدیل مودم ایرانسلbm338به مودم4g

ایشون پست اسپم زده بودند و پستشون حذف شد. من فکر نمیکنم بشه چنین کاری کرد چون از نظر سخت افزاری باید این پشتیبانی صورت بگیره پس احتمالا به این سادگی نخواهد بود ولی باز هم جواب شما را مهندسان مخابرات که در این زمینه تخصص دارند باید بگن. در اینترنت مطلب آموزشی بدرد بخوری که براتون اینجا قرار بدم هم پیدا نکردم. نکته جالب توجه این است که شما چون در عنوان بین کلمات فاصله را رعایت نکردید و کلمات "ایرانسلbm338به" را به هم چسباندید وقتی این عبارت در گوگل سرچ میشود همه سایت ها می آیند جز سایت ما! لطفا همیشه عنوان ها رو رعایت کنید و فاصله ها و املای کلمات و ... را رعایت کنید. من عنوان را اصلاح کردم که برای دیگرانی که دنبال این راه حل هستند لااقل این تاپیک را ببینند. در واقع وقتی همه با سرچ به راحتی به مطلب شما دست پیدا کنند، اگر کسی اینکار را یادگرفته باشه برای شما هم شرح خواهد داد!

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
من از چند سایت خارجی اطلاعاتی کسب کردم. ظاهرا به دلیل تفاوت در فرکانسی که استفاده میشه باید تراشه و چیپست مودم عوض بشه و چون چنین چیزی هیچ جایی آموزش داده نشده احتمالا تعویض تنها یک تراشه هم کفایت نمیکنه و در عمل کل نمی توانید آن را ارتقاء دهید.

3g phones cannot connect to 4g networks as the chips and technology are different as Kyem said. Each phone company has different technologies, frequency ranges, and chip types, and haven’t come across anything to give the true specifics of each

siavashsiavash

کاربر
2007-06-03
3
0
من از چند سایت خارجی اطلاعاتی کسب کردم. ظاهرا به دلیل تفاوت در فرکانسی که استفاده میشه باید تراشه و چیپست مودم عوض بشه و چون چنین چیزی هیچ جایی آموزش داده نشده احتمالا تعویض تنها یک تراشه هم کفایت نمیکنه و در عمل کل نمی توانید آن را ارتقاء دهید.
سلام
.سپاسگزارم
ممون که وقت گذاشتین

بالا