آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست راهنمایی برای فلز یاب DELTA 5000

شعبانيان

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-12-24
745
7,068
تهران
tvserviceiran.com
سلام به همکاران عزیز
درخواست راهنمایی برای نقشه و فایل برنامه فلز یاب DELTA 5000
دوستان عزیز هرگونه اطلاعات در مورد دستگاه دارند کمک کنند
بنده ایسی برنامه ATMEGA48PA را تعویض کردم ولی برنامه انرا و روش پروگرام را پیدا نکردم
و مقدار مقاومتی را که روش نیست هم نمیدانمدر سایت دستگاه هم چیزی نبود
البته پینهای برنامه مشخصه روی مدار ولی باز هم ..................
بسیار تشکر

پیوست‌ها

• 49.9 کیلوبایت بازدیدها: 251
  • 31.7 کیلوبایت بازدیدها: 243
  • 57 کیلوبایت بازدیدها: 245
  • 106.7 کیلوبایت بازدیدها: 240
  • 116.3 کیلوبایت بازدیدها: 293
  • 124.3 کیلوبایت بازدیدها: 215
  • 43.3 کیلوبایت بازدیدها: 232
  • 60.7 کیلوبایت بازدیدها: 232
  • 57.8 کیلوبایت بازدیدها: 245

roshik

کاربر
2008-03-06
182
147
دوست من من به این فلزیاب تاحالابرنخوردم امااگه برنامش پریده باشه خیلی مشکله که اونوگیربیاری چون قفل برنامه ای میزارن تاغیرکپی برداری بشه یعنی ازیک دستگاه سالم دیگم نمیشه کپی کردبرنامشوفقط میشه ازشرکت سازنده یانمایندگیش تهیه کردالبته بهتره بگم ایسی پروگرام شدشو
تشخیص نام پین های پروگرم برداسونه بااستفاده ازدیتاشیت ایسی پروگرم که دولاین تغذیه برای5ولت بهش میاد
درمورداون مقاومت هم اگه عکس دقیق ترخصوصاازهمون قسمت(رووپشت برد)بگیری شایدبتونم ازروی تجربه راهنماییت کنم

aryakorush55

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
درود
دوست عزیز این دستگاه تو امارات مونتاز میشه و ای سی فکتور دیتاش اصلا ن گیرتون میاد ن چیزی ولی قابل تهیه هست و اما اون مقاومت رو یکی از پایه های اون ترانزیستور موس فته و ده اهمه مطمینم چون این سیس چندتا از دانشجوهام پروزه تزشون بوده شما لطف کنید بفرمایید الان دستگاه روشن میشه یا نه ودر صورت ان شدن دیتای کارخونه و لوگو رو دارید و یه تجربه اگه وا3 خودتونه و میخواید باهاش کار کنید جدا عذر میخوام اجتناب کنید چون راندمانش خیلی ضعیفه و سطح مقطعه بالاییو وا3 کار طلب میکنه و اگه قطعه ای خواستید اعلام بفرمایید موفق باشید

vpsgod

کاربر
2021-12-24
1
0
پاسخ : رد: درخواست راهنمایی برای فلز یاب DELTA 5000

سلام عرض ادب به دوستان و تعمیرکاران گرامی . دوست عزیز به مدارت با دقت نگاه کن وقتی خروجی و ورودی مدارتو روی برد پیدا کنی متوجه میشی بیشتر شبیه به ورودی و خروجی کویل تا اینکه جای مقاومت باشه . بنده قبلا عکس مدارو دیدم عکسی که شما گرفتین زیاد وضوح خوبی نداره

بالا