آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

فروش اسیلوسکوپ دست دوم 35 مگاهرتز ساخت مالزی GW INSTEK

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mahmod31

کاربر vip
vip
کاربر
2008-03-25
216
1,675
سلام
اقا رضا شما از با تجربه ترین کاربرای اینجا هستین درسته من بیام تو مغازه شما وقتی با مشتری سر قیمتی بحث مبکنید از شما یا از مشتری طرفداری بکنم ؟ به هر حال من چوب این حرکت رو خوردم وقتی مشتری تو مغازه دوستم چانه میزدن میزدن دیدم واقعا مشتری بی انصافی بود پریدم تو بحثشون بلاخره مشتری گفت به شما ربطی نداره از اون روز تا حالا به کسی کاری نداشتم
هیچ وقت من قصد نداشتم قیمت کسی رو خراب کنم تو معامله هم چانه زدن هست و حلاله
قیمت 70 مگاهرتز 1780 دیگه لینک نمیزارم که خلاف قانون نشه خواستید لینک رو پ خ میفرستم براتون

V.GHAEDY

مدیریت بازارچه
ناظم انجمن
مدیر تالار
2010-08-19
1,825
7,756
جنت شهر
سلام
اقا رضا شما از با تجربه ترین کاربرای اینجا هستین درسته من بیام تو مغازه شما وقتی با مشتری سر قیمتی بحث مبکنید از شما یا از مشتری طرفداری بکنم ؟ به هر حال من چوب این حرکت رو خوردم وقتی مشتری تو مغازه دوستم چانه میزدن میزدن دیدم واقعا مشتری بی انصافی بود پریدم تو بحثشون بلاخره مشتری گفت به شما ربطی نداره از اون روز تا حالا به کسی کاری نداشتم
هیچ وقت من قصد نداشتم قیمت کسی رو خراب کنم تو معامله هم چانه زدن هست و حلاله
قیمت 70 مگاهرتز 1780 دیگه لینک نمیزارم که خلاف قانون نشه خواستید لینک رو پ خ میفرستم براتون
سلام

با اجازه جناب رسولي وجناب شاطي زاده
هنگام ثبت نام در يك سايت از ما پرسيده ميشود كه :آيا با قوانين سايت موافقيد و ما هم تيك موافقيم را علامت ميزنيم و ثبت نام ميكنيم پس بايد به قوانين هم پايبند باشيم .طبق بند شماره 5قوانين بخش فروشگاه اين كار شما خلاف ميباشد

5. . خريدار به هیچ عنوان مجاز به دادن قيمت پايين تر از قیمت پایه در تاپيک نمي باشد ، در صورت تمايل مي تواند به صورت خصوصي مطرح کند
ودر ضمن اينجا مغازه نيست و همه تاپيك رامشاهده ميكنند .چانه هم بزنيد اما به صورت پيام خصوصي تا مشكلي پيش نيايد.
قوانين را مطالعه كنيد :http://www.irantk.ir/irantk56884/

آخرین ویرایش:

mahmod31

کاربر vip
vip
کاربر
2008-03-25
216
1,675
نکته جالب اینجاست همه منتظرن تا یک کاربر رو که قوانین رو واقعا نخونده یا اون لحظه حواسش نبوده رو بهش تذکر بدن
ایا اقای رسولی شما قوانین رو رعایت کردین که هیچ نوشته ای تو عکستون نیست ؟
شما که قوانین رو بلدین و عمل نکردین
چرا کسی به اقای رسولی تذکر نداده ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: HOSE IN

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,097
74,085
48
ایران
نکته جالب اینجاست همه منتظرن تا یک کاربر رو که قوانین رو واقعا نخونده یا اون لحظه حواسش نبوده رو بهش تذکر بدن
ایا اقای رسولی شما قوانین رو رعایت کردین که هیچ نوشته ای تو عکستون نیست ؟
شما که قوانین رو بلدین و عمل نکردین
چرا کسی به اقای رسولی تذکر نداده ؟
دوست عزیز
اینجا فروشگاه بنده است .
و اختیارش با خودمه و نیازی به نصب نوشته نیست .
و اگر بخوام در بازارچه کاربران برای فروش بذار باید نصب کنم.
موفق باشید.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا