آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: تکرار تصویر در LCD لپ تاپ HP Pavilion DV6000

مسرور

کاربر vip
vip
کاربر
2013-08-02
168
291
با عرض سلام و ارادت
یه لپ تاپ HP مدل DV6000 دستم رسیده که تصویرش تو مانیتورش تکرار میشه.یه عکس از صفحه گذاشتم.اتصالات فلت رو چک کردم.ظاهرا مشکلی ندارن.از خروجی VGA نتونستم استقاده کنم،فعال نمیشه!در ضمن درایور گرافیک هم با وجود چند بار نصب،علامت تعجب داره و اشاره به عدم کارکرد صحیح میکنه!دوستان با تجربه من اولین قدم رو چی پیشنهاد میکنن؟!!
IMG_0060[1].jpg

atlas98

کاربر
2009-08-14
336
527
شهر گل و بلبل
با سلام خدمت دوست گرامی
دوست عزیز همان طور که دوست من به شما گفت مشکل از چیپ گرافیک شما می باشد البته دردرجه ی اول یه ویندوز روی این دستگاه عوض کنید و
درایور گرافیک را مجدد مطابق با ویندوز و از سایت مربوطه دانلود کنید و مجدد نصب کنید
اگر همچنان پا بر جا بود میتواند از چیپ باشد در مورد دستگاه های hp خرابی چیپ زیاد اتفاق می افته در این مدل هم یکمی بیشتر اتفاق می افته.
نتیجه رو لطفا اعلام کنید با تشکر
پایدار باشید

آخرین ویرایش:

مسرور

کاربر vip
vip
کاربر
2013-08-02
168
291
چون از ابتدای اینکه لپ تاپ روشن میشه و تصویر به همون شکله،نباید از ویندوز و درایور باشه.ممنون از راهنمایی دوستان.ریسولد رو انجام میدم و نتیجه رو اعلام میکنم.

با سپاس.

atlas98

کاربر
2009-08-14
336
527
شهر گل و بلبل
دوست من اگر از دایور و ویندوز مطمئن هستی که دیگه حرفی نمیمونه تو این دستگاه خرابی چیپ زیاد اتفاق می افته.
نتیجه رو اعلام کن.

mohsen zmr

مدیر بخش سخت افزار کامپیوتر و لپ تاپ
مدیر تالار
2010-10-29
823
7,078
اهواز
به نام خدا
سلام و وقت بخیر خدمت اساتید گرامی .
دوست عزیز ، خرابی دستگاه شما مربوط به چیپ گرافیک می باشد .
بهترین و مطمئن ترین راه ریبال نمودن چیپ می باشد ، چون در ریسولد نمودن احتمال برگشت کار وجود دارد .
با تشکر .

بالا