آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: روشن نشدن LENOVO Z50

abbas.r

کاربر vip
vip
کاربر
2011-11-03
282
530
با سلام خدمت اساتید و همکاران .لبتاپ لنوو z5070 به دستم رسیده که روشن نمیشه .ولتاژها رو چک کردم که رسیدم به یک ای سی سوخته کوچک مربوط به تامین ولتاژ 3.3 .کد نوشته شده قابل خوندن نیست .ا ای سی رگولاتور ولتاژ رو ساختم و به برد دادم و روشن شد .نقشه رو پیدا نکردم .دوستان کسی جایی رو سراغ داره بتونم تهیه کنم ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,204
تهران
پاسخ : روشن نشدن z 50

مادربردش رو اعلام کنید و در قسمت درخواست نقشه LENOVO درخواست بدید . دوستان داشته باشند قرار میدهند .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران

با سلام خدمت اساتید و همکاران .لبتاپ لنوو z5070 به دستم رسیده که روشن نمیشه .ولتاژها رو چک کردم که رسیدم به یک ای سی سوخته کوچک مربوط به تامین ولتاژ 3.3 .کد نوشته شده قابل خوندن نیست .ا ای سی رگولاتور ولتاژ رو ساختم و به برد دادم و روشن شد .نقشه رو پیدا نکردم .دوستان کسی جایی رو سراغ داره بتونم تهیه کنم ؟

درضمن نوشتن نام برند در عنوان ضروری هست. به دلیل سرچ گوگل! لطفا رعایت کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

abbas.r

کاربر vip
vip
کاربر
2011-11-03
282
530
سلام کد روی ای سی nd4ef هست .اما نمیدونم از کجا میتونم تهیه کنم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

abbas.r

کاربر vip
vip
کاربر
2011-11-03
282
530

شماره مادربورد
Aclua/aclub
Nm_a273
Rev 1.0

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • Like

hoseyn1258

مدیر بخش سخت افزار لپ تاپ
مدیر تالار
2012-03-28
678
2,228
شهرستان قم

درود..................

نقشه و دیتا شیت این مدل مادر برد که از ای سی it8586e استفاده میکند در هیج جا پیدا نمی شود

مگر دوستانی(تعمیرکار) در روسیه داشته باشید که بتواند دیتا شیت به شما بدهد

چندی پیش یکی از همین مدل در کارگاه تعمیر کردم که عیب جزئی داشت

شما می توانید عکسی از قسمت معیوب مادر برد بگذارید که دوستانی که این مدل بدستشان می رسد شماره ان قطعه معیوب را از

روی مادربرد برای شما بنویسد

بنده هم اگر دوباره این مدل گیرم امد میتوانم شماره انرا برای شما ارسال کنم

فقط......

عکس دقیق از محل قطعه سوخته مورد نیاز است لطفا ارسال کنید که در تشخیص قطعه و متعاقبا در ارسال شماره ان به شما اشتباه نشود

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • Like

abbas.r

کاربر vip
vip
کاربر
2011-11-03
282
530
20151121_133815.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

abbas.r

کاربر vip
vip
کاربر
2011-11-03
282
530
سلام یک ای سی کنار سلف 2R2 هست که در تصویر اون رو برداشتم از روی برد .ای ای سی ولتاژ 3.3 میسازه و ای سی کناری اون ولتاژ 5 .

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • Like

hoseyn1258

مدیر بخش سخت افزار لپ تاپ
مدیر تالار
2012-03-28
678
2,228
شهرستان قم
سلام یک ای سی کنار سلف 2R2 هست که در تصویر اون رو برداشتم از روی برد .ای ای سی ولتاژ 3.3 میسازه و ای سی کناری اون ولتاژ 5 .
سلام

متوجه شدم

در اولین فرصت به محض یافتن نمونه مشابه شماره ای سی را پیام خصوصی یا در اینجا قرار میدهم

از همکاران هم اگر کسی الان یا بعدا با این نمونه روبرو شد خواهشمندم که همکاری کنند تا انشاالله مشکل این دوستمان هم حل شود .

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • Like

مسعود نصوحی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2009-02-22
913
5,889
مبارکه اصفهان
سلام
این آی سی جدید اومده و روی ایسر هم من دیدم. که تو بازار قطعه نو پیدا نکردم و مجبور شدم از روی بورد اوراقی باز کنم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا