آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

علت نشت آب زیر صندلی راننده پژو 405

kourosh120

کاربر
2013-06-01
23
16
با سلام. اساتید علت نشت زیر صندلی راننده پژو 405 چیست؟ وقتی بارندگی باشه یا ماشین رو میشورم قسمت فرش زیر پای راننده کاملا خیس میشه و بوی نم و رطوبت تمام اتاق ماشین رو میگیره.

لطف کنین بفرمایین برای چک کردن و تعمیر کجا باید ببرم ؟

پایدار باشید.

~modern~01

کاربر
2015-11-08
2
4
با سلام بنده همچین مشکلی داشتم که پس از کش و قوس فراوان بلاخره فهمیدم از بغل بوستر ترمز نشت میکرد که با چسب آکواریوم گرفتیم

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

mecf

کاربر
2013-06-08
43
238
ايران زمين
با سلام. اساتید علت نشت زیر صندلی راننده پژو 405 چیست؟ وقتی بارندگی باشه یا ماشین رو میشورم قسمت فرش زیر پای راننده کاملا خیس میشه و بوی نم و رطوبت تمام اتاق ماشین رو میگیره. لطف کنین بفرمایین برای چک کردن و تعمیر کجا باید ببرم ؟ سلام دوست عزیز مشکلی که شما دارید رو من هم داشتم یعنی همیشه خدا زیر صندلی عقب نم داست خیلی دنبال ایراد گشتم پیدا نشد تا انکه از کسی که تو کارخانه کار می کرد پرسیدم گفت این ایراد رو تمام 405 دارن این یراد کارخانه هستش .

Behrooz01

کاربر
2016-03-04
3
1
سلام دوستان من پژوپارس دارم تاباران میادیاماشین میشورم اب جلوپامیریزدتافهمیدم ازبغل پوستراب به داخل میادمنتهی جایی برای دست نیست تاباچسب اب بندی کردکیی تجربه داردلطفاراهنمای بکنه ممنون

hamsjons

کاربر
2019-11-27
1
1
46
باسلام
خدمت دوستان عرض کنم علت اینکه در هنگام بارندگی یا شستن خودرو کف پاییه قسمت راننده خیس میشه یا نوار اب بندی دور شیشه جلو سمت راننده خوب اب ابندی نشده  که ببرین خودرو رو پیش افرادی که ماهر هستن تو ابندی شیشه .یا واشر بوستر خوب سر جاش نشسته و اب رد میکنه اگر کاملا مطمین هستین از قسمت بوستر اب وارد میشه دور بوستر رو تمیز کنید  چسب ماستیک اب بندی بگیرید چون راه دست نداره چسب اول خالی کنید تو یه کاسه وبا یک قلم مو دور تا دور بوستر رو اغشته به این چسب کنید تو چند مرحله اجام بشه خیلی بهتتر جواب میده همه چسب رو انباشته رو هم نکنید بعد از خشک شدن چسب این کار چند بار تکرار کنید رو ماشین خودم جواب دادپوزش از طولانی شدن 
در پناه خدا

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aliali300

پایونیران

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-11-21
776
1,388
دوست عزیز در پژو بالای پدالها یک درپوش لاستیکی دارد که سیستم بند ها از آن دریجه برای رد کردن کابل برق 12 استفاده میکنند و نیز برقکاران نیز استفاده میکنند ممکن است از آنجا نشتی داشته باشد شما در تاریکی شب یک چراغ قوی داخل موتور نور بتابان و داخل اطاق ماشین زیر پدال نگاه کن ببین از کجا نور می آید

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,217
4,229
سلام یا باید صندلی و کفپوشها را بازکنید ببرید کارواش از زیر فشار بگیرید ببینید

بالا