آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل روشن شدن و تصویر ندادن لپ تاپ asus n61jq

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

amirtopoll

کاربر vip
vip
کاربر
2010-11-12
109
205
باسلام
لپ تاپی دستم رسیده که بنا به گفته خودش خواسته بایوس رو اپدیت کنه و وسط کار خاموش شده . از فروشندگان لپ تاپ شهر هستند. لپ تاپ روشن میشد و چراغ کپسلوک و پاور روشن میشد . چراغ هارد هیچ چشمکی نمیزد و تصویر نداشت. من فایل باوس رو که زدم بعد از تست چند فایل که به سختی پیدا کردم به مرحله ای رسید که چراغ هارد هم چند چشمک میزد ولی بازم تصویر نداشت . دکمه سوئیچ رو نگه میداشتم بعد از 5 ثانیه خاموش میشد ولی بازم تصویر نداشت. به مانیتور هم متصل کردم بازم تصویر نداشت. برد رو سشتشو دادم و فردا صبحش تست کردم زمانیکه لپ تاپ باز بود. تصویر امد . ولی بستمش باز مثل اولش شد. بعد از کلی ور رفتن و تمیز کاری و کمی گرم کردن برد الان بسختی حتی سوئیچ میشه . و وقتی هم میشه بازم مثل قبلا تصویر نداره. و سیستم هنگه. برای سوئیچ شدن باید دستم رو روی دو نقطه از برد قرار بدم تا سوئیچ بشه و با دکمه سوئیچ نمیشه. باطری بک آپ رو تعویض کردم و با اون و بدون اون هم تست کردم. ای سی بایوس اول 7 تا پایه 3.3 داشت. الان دوتاش دیگه 3.3 نیست و به 1.8 رسیده. یعنی پایه 6 شده 1.8 و پایه پنج زیر 1 ولت.
پشتش نوشته
N61J
mb N61JQ
روی مادربردش نوشته
N61JA
rev 2.1
دوستان بنظرتون من چکار کنم.

amirtopoll

کاربر vip
vip
کاربر
2010-11-12
109
205
این مورد رو حتما تست کنید . روی ایسی بایوس دیگه بایوس بزنید . اعلام نتیجه کنید.
ممنون مهندس. خدا وکیلی دو روزه هر چیزی به فکرم رسید جز این.
چون بدون ارور پروگرام میشد عوض نکردم. الان عوض کردم و سیستم بالا اومد. فقط میترسم ببندمش باز بره :blushsmi::blushsmi::blushsmi::68000000::68000000:

کامل شد بازم اطلاع میدم. بازم ممنون

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
ممنون مهندس. خدا وکیلی دو روزه هر چیزی به فکرم رسید جز این.
چون بدون ارور پروگرام میشد عوض نکردم. الان عوض کردم و سیستم بالا اومد. فقط میترسم ببندمش باز بره :blushsmi::blushsmi::blushsmi::68000000::68000000:

کامل شد بازم اطلاع میدم. بازم ممنون

نه مشکلی پیش نمیاد . خیلی از ایسی های بایوس مخصوص از سری mx در اثر حرارت به مشکل میخورند . بهترین جایگزین هم ایسی های وین باند مشابه هست .

amirtopoll

کاربر vip
vip
کاربر
2010-11-12
109
205
مهندس خسته نباشی. اون فایلی که گذاشتی واسه N61da هست و دو مگ . ولی مادربرد من N61ja هست که 4 مگ هست. یدونه دارم ولی مشکل پسورد داره. ببین دیگه نداری؟

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
مهندس خسته نباشی. اون فایلی که گذاشتی واسه N61da هست و دو مگ . ولی مادربرد من N61ja هست که 4 مگ هست. یدونه دارم ولی مشکل پسورد داره. ببین دیگه نداری؟

فایل 4 مگ

پیوست‌ها

• 1.6 مگابایت بازدیدها: 25
آخرین ویرایش:

amirtopoll

کاربر vip
vip
کاربر
2010-11-12
109
205
این فایلم نمیخوره ولی فایل پیدا کردم. حالا یک مشکل دیگه دارم . وقتی کلیر سیموس میکنم . برای اولین بار سریع روشن میشه و تصویر میاد . ولی وقتی خاموش میکنم بعد از 20 ثانیه تغریبا تصویر میاد و گاهی بیشترم میشه
به نظرتون مشکل کجاست؟؟

amirtopoll

کاربر vip
vip
کاربر
2010-11-12
109
205
چون فایلش پیدا نمیشد از طریق خود ویندوز اپدیت کردم با فایل درون سایت و مشکل بر طرف شد. ممنون از همتون

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا