آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

بهترین فلز یاب در حال حاضر کدام مارک است ؟ توضيح دهيد ؟

parse gade

کاربر
2010-09-26
326
556
گفتم كه من هنوز ندیدمش.قرار شد بیاره پیش من.فقط خواستم یه اطلاعات كلی در موردش داشته باشم.راستی قیمت این دستگاه چقدره؟اخه فكر نكنم قیمت واقعی رو بهم بگه

آخرین ویرایش:

spirit.fm68

کاربر
2012-02-23
83
113
قیمت ایکس3 رو نمیدونم ولی ایکس 5 حدود 14 تومنه و ایکس6 حدود 17 تومنه/// یادش بخیر.......5 ماه پیش لورنز ایکس5 رو تو بانه 9 تومن میفروختن که اگه این تورم متورم نبود میرفتم که بگیرمش......

rezassd

کاربر
2012-03-15
22
27
چطور میشه اصلی و تقلبی بودن لورنز تشخیص داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rezassd

کاربر
2012-03-15
22
27
چطور میشه اصلی و تقلبی بودن لورنز تشخیص داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

bad-boy

کاربر
2013-01-11
82
171
زیر اسمون خدا
سلام
دوستان این موضوع جدیه
هر شهری برای داخل و حومه گیرنده هایه جی پی داره که هر نوع سیگنال ناشناس رو ردیابی میکنه که دستگاهایی که داخل ایران هست مجهز به جی پی با همون سیگنال هستند.احتماله لو رفتن 60 در 40 هست اما این رو هم در نظر بگیرید که شرکت های ایرانی هیچوقت دتکتوره خوب در اختیارت نمیزارند.
در حاله حاضر شرکت okm بهترین و مناسبترین دستگاه هارو وارد بازار کرده که اون هم باید شما خودت از نمایندگیه خارج از کشور (دوبی) خریداری کنی و به یه طریقی وارد کنید چون okm خطا رو به 0 رسونده.
موفق باشید
دوستداره شما امید اتومیک
دوست عزیز از جی پی اس داخل دستگاه تصویری دارید در اختیار ما قراربدین

hamzem2000

کاربر
2012-04-02
1
0
سلام خدمت اساتید و دوستای محترم.متاسفانه ما چند سال پیش فلزیاب گلدین کینگ ترکیه رو خریدیم .بعدا فهمیدیم اشتباه بزرگی کردیم.میشه در مورد این محصوص و نحوه کارکردش یه توضیح بدید تا دوستان دیگه هم مثل ما اشتباه نکنن.راستی میشه این دستگاه رو تقویت کرد

siamak.jalal

کاربر
2013-07-28
1
1
آقا جون جی پی اس فقط یه گیرنده است که مختصات جغرافیایی رو از ماهواره میگیره گیریم که اونم گرفت چه جوری میخواد ارسالش کنه ؟ از طریق ماهواره ؟؟!!!! یا رادیویی ؟ چقدر باید برد داشته باشه ؟؟؟؟؟؟!!!!!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NIHILmS

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,800
39
تهران-مشهد
gps دستگاه های لورنز در ایران کار نمی کند.دلیل هم تحریم هست. گلدن کینگ هم اسباب بازیست.

بالا