آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: فلش 4گیگ HP

atlas98

کاربر
2009-08-14
336
527
شهر گل و بلبل
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان خوبم
بنده فلش دارم که چند سال هست ازش استفاده میکردم 1 سال پیش من این فلش رو بوتیبل کردم و ویندوزی روی آن کپی کردم و از آن استفاده میکردم.
چند روز پیش اومدم یکسری فایل داخلش کپی کردم 1 روز بعدش مجددا داشتم اون فایلهای اضافی رو پاک میکردم در حین پاک کردن یهو صفحه بسته شد و فلش رو دیگه نمیشناخت
و بعدا از چند بار جدا کردن و وصل کردن پیام فرمت کردن رو می داد که وقتی رو فرمت کلیک میکنی پیغام زیر رو می ده

hard disk.jpg
ممنون میشم اگه کسی راهشو میدونه کمک کنه
چند تا فروم خارجی هم همین مشکل رو داشتن راه حل هاشو تست کردم جواب نداد.
منتظر نظر دوستان هستم.

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان خوبم
بنده فلش دارم که چند سال هست ازش استفاده میکردم 1 سال پیش من این فلش رو بوتیبل کردم و ویندوزی روی آن کپی کردم و از آن استفاده میکردم.
چند روز پیش اومدم یکسری فایل داخلش کپی کردم 1 روز بعدش مجددا داشتم اون فایلهای اضافی رو پاک میکردم در حین پاک کردن یهو صفحه بسته شد و فلش رو دیگه نمیشناخت
و بعدا از چند بار جدا کردن و وصل کردن پیام فرمت کردن رو می داد که وقتی رو فرمت کلیک میکنی پیغام زیر رو می ده

مشاهده فایل‌پیوست 126120
ممنون میشم اگه کسی راهشو میدونه کمک کنه
چند تا فروم خارجی هم همین مشکل رو داشتن راه حل هاشو تست کردم جواب نداد.
منتظر نظر دوستان هستم.

با برنامه chip genius 4.0 فلش و کنترلرش شناسایی میشه یا نه ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ardalans

atlas98

کاربر
2009-08-14
336
527
شهر گل و بلبل
با سلام ممنون دوست عزیز برنامه رو دانلود کردم فکر کنم شناختش
عکسشو میزارم حالا باید چیکار کنم.flash.jpg

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
با سلام ممنون دوست عزیز برنامه رو دانلود کردم فکر کنم شناختش
عکسشو میزارم حالا باید چیکار کنم.مشاهده فایل‌پیوست 126182

پایین اسکرین شات . نوشته tools on web روی اون کلیک کن و برنامه کنترلرش رو دانلود کن . از توی لیست برنامه ها باید TC58NC6688 رو انتخاب کنی .

atlas98

کاربر
2009-08-14
336
527
شهر گل و بلبل
با سلام ممنون دوست گرامی
من والا یه فایل گرفتم پسوردش انگار مال خودش نیست کامل از زیپ خارج نمیشه میشه یه کمی خودت راهنمایی کنی همه ی نوشته هاش هم چینی هست خیلی سر در نیاوردم حقیقتش حالا بر فرض فایلو گرفتم باید چیکارش کنم داداش با همون برنامه ی قبلی باید کار کنم یا خودش یه برنامه باهاش هست ؟؟؟
ممنون از راهنمائیت

atlas98

کاربر
2009-08-14
336
527
شهر گل و بلبل
سلام
الان متوجه شدم آخر فایل ها فرق میکنه هر چی میگردم مشابه اونو پیدا نکردم ممنون میشم یه نگاه بندازی ببینی پیدا میکنی یا نه حجمی که ندارن دانلود کن آپلودش کن برام طرز استفادهشو هم بهم بگی داداش ممنون
شرمنده انشاالله بتونم جبران کنم داداش

بالا