آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: دیر ستاپ شدن نصب ویندوز 7و8و10 در مینبرد گیگا P35DS3L

mohamad d

VIP PLUS
کاربر
2009-01-02
212
1,533
تهران
با سلام خدمت دوستان
دوستان مشکلی عجیب در این مین برد موقعی که میخواهی ویندوز XP نصب کنی سریع و بدون مشکل نصب میشود ولی اگر بخواهی ویندوز 7و8و10 رو نصب کنی مراحل نصب خیلی سنگین طی میشود کارهایی که انجام دادم بایوس رو آبدیت کردم پاور رو عوض کردم ویندوز رو با فلش تست کردم باز هم سنگین بوت شد منتظر راهنمایی دوستان هستم. با تشکر

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
با سلام خدمت دوستان
دوستان مشکلی عجیب در این مین برد موقعی که میخواهی ویندوز XP نصب کنی سریع و بدون مشکل نصب میشود ولی اگر بخواهی ویندوز 7و8و10 رو نصب کنی مراحل نصب خیلی سنگین طی میشود کارهایی که انجام دادم بایوس رو آبدیت کردم پاور رو عوض کردم ویندوز رو با فلش تست کردم باز هم سنگین بوت شد منتظر راهنمایی دوستان هستم. با تشکر

شما ابتدا از هاردت مطمئن شو . تست با یک هارد دیگه . پورتهای دیگه ساتا هم تست کن .

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
مادربرد رو شستشو داده و زیر پل ها و داخل اسلات های رم و گرافیک رو کاملا تمیز کنید .پایه های قطعات رو از نظر سولفاته بودن بررسی کنید .
موفق باشید .

mohamad d

VIP PLUS
کاربر
2009-01-02
212
1,533
تهران
دوست خوبم
مادربرد رو شستشو داده و زیر پل ها و داخل اسلات های رم و گرافیک رو کاملا تمیز کنید .پایه های قطعات رو از نظر سولفاته بودن بررسی کنید .
موفق باشید .
سلام دوست عزیز
من یک سیستم دیگه با همین مین برد دارم اون هم همین مشکل رو شدیدتر داره فکر میکنم این مشکل تو این مدل اپیدمی داره. یک سری یک هارد خیلی قدیمی سوار کردم این مشکل برطرف شد ولی دوباره بعد از یک مدت برگشت با تشکر از شما

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: cybernova

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,708
درود
بنده این مورد را زیاد دیده ام و فقط با تعویض ram کامپیوتر درست شد .
مارک ram شما چیست ؟
هر کاری هم کنید ، موقتی است و فقط تعویض ram می توان امید داشت که مشکل برطرف شود .

mohamad d

VIP PLUS
کاربر
2009-01-02
212
1,533
تهران
درود
بنده این مورد را زیاد دیده ام و فقط با تعویض ram کامپیوتر درست شد .
مارک ram شما چیست ؟
هر کاری هم کنید ، موقتی است و فقط تعویض ram می توان امید داشت که مشکل برطرف شود .
سلام دوست عزیز
مشکل از رم نیست چون تست کردم برطرف نشد. یکی از دوستان میگفت خازن های اطراف رم و سی پی یو مشکل داره حالا من میخوام مطمئن بشم بعد برم سراغ خازنها

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: cybernova
بالا