آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

سوال: سوال در مورد شرکتهای ارائه دهنده اینترنت

hajizade1369

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز بنده میخواهم یک نمایندگی اینترنت دریافت کنم از شما عزیزان میخوام در مورد اینکه کدام شرکتها خدمات بهتری ارائه میدهند و وضعیت پشتیبانی خوبی دارند بنده را راهنمایی بفرمایید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
شاتل
قیمت هاش خیلی اقتصادی تر هست

hajizade1369

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
دوستان ممنون از پاسخ هاتون آسیا تک تو شهر ما نمایندگی داره ولی اصلا خوب نیست من خودم آسیاتک دارم اوایل خیلی خوب بود ولی بعد خیلی بد شد پشتیبانیشم خیلی خرابه حالا به نظر شما شاتل رو انتخاب کنم یا پارس آنلاین. البته خودم بیشتر طرفدار شاتل هستم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

darabi81

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-04-10
1,037
5,387
سلام
آسیاتک فقط تبلیغه. البته شما باید ببینی کدام شرکت نمایندگی می دهد و فکر نمیکنم زیاد بتوانی انتخاب کنی.

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود
همکاران گرامی ، در مجموع در ایران اینترنت خوب نیست به خاطر مسائلی که در جریانید !
مورد بعد اینکه برای انتخاب نمایندگی باید مسائل مختلفی را بررسی کرد تا بهتر بتوانیم انتخاب کنیم
مثلا آسیاتک تنها شرکتی است که در ایران آپلود آن رایگان است و برای کسانی که از موبایل استفاده میکنند و یا آپلود زیاد دارند گزینه بسیار مناسبی است از طرفی هم به خاطر بنی که به نمایندگان میدهد خوب است و به نفع نماینده است البته جدا از بن هم سود جداگانه میدهد و هم جدا گانه میتوانید پول رانژه از مشتری دریافت کنید
از طرفی هم سرعت آسیاتک خوب است به شرطی که خط را بررسی کنید که سولفات نداشته باشد و نویز هم نداشته باشد
البته برای اینکه انتخاب درست داشته باشید شما بهتر است با چند شرکت تماس بگیرید و شرایط را سوال کنید و در آخر اینها را در کنار هم قرار دهید و بررسی کنید که کدام بهتر و بصرفه تر است
موفق باشید

بالا