آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: بهترین برند فریزر با موتور درجه 1 چیست ؟

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,710
با سلام
فریزر پارس بدون برفک با رده انرژی G پس از 3 سال خدمت خرابکارانه و خیلی ناامید کننده ، به علت خرابی موتور به اصطلاح ژاپنی یا آلمانی اش از کار افتاد .
فوق العاده کیفیت بد و هنگ زیاد که گارانتی مشهد آن را جز ذات فریزر می داند . به بنده تقریبا 25000000 ریال هم خسارت مواد غذایی در این 3 سال خیانت وارد نمود .
می خواهم یک فریزر درجه 1 و با کیفیت بخرم ، از دوستان انتظار دارم دلیل انتخاب برند و مدل را بیان نمایند .

1 - فریزر درجه 1 باشد و موتورش چینی نباشد .
2 - فقط فریزر معرفی نمایید .
3 - تا 3 میلیون هم مشکل ندارم .

آخرین ویرایش:

hamid.nezam

کاربر
2015-04-04
118
111
دوست عزيز همشهريبنظر مياد دلتون خيلي
پره
از ماركهاي معتبر كه خدمات مناسب براي شما داشته باشد ميشود الكترواستيل را نام برد اما متاسفانه با اين اوضاع توليد و حقوق مشتري و توليد كننده نميتوان به مشتري قول كاركرد بدون ايراد را داد

hasanrezai

کاربر
2015-02-13
31
23
فارق از مارکش یه چیزی بگیر که توی شهر شما تعداد خدمات زیادی داشته باشه ودیگه اینکه انالوگ باشه وبرد دیجیتالی نداشته باشه رفع عیب ان ساده تر وهزینه وازمون خطای کمتر داره

darabi81

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-04-10
1,043
5,388
سلام
سعی کن ایرانی نخری
ال جی بد نیست اگر فریزر تکش را پیدا کنی.
بدون برفک الکترومکانیکی بخر و سمت الکترونیکی نرو.

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,710
برند توی بازار زیاد است ، دوستانی که تجربه استفاده دارند لطفا در صورت امکان پاسخ بدهند . فقط موتور چینی نباشد .

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
فریزر تک با موتور غیر چینی وخودش غیر ایرانی :[h=4]فریزر 7 کشو 32A23 بوش[/h]خوبه،سایر پیشنهادات دوستان یا گیر نمیاد ویا تمام فریزر نداره-ضمنا در بین سردکننده های خارجی حدود20 سال است که تمام مکانیکی وجود ندارد وحداقل مکانیکی-دیجیتالی اند

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,710
درود
موتور بوش برای کدام کشور و مونتاژ کدام کشور است .
از نظر ظاهر فو ق العاده است و شبیه اسباب بازی بچه گانه نیست .

MaSouD2167

کاربر
2015-09-27
33
44
با سلام
فریزر پارس بدون برفک با رده انرژی G پس از 3 سال خدمت خرابکارانه و خیلی ناامید کننده ، به علت خرابی موتور به اصطلاح ژاپنی یا آلمانی اش از کار افتاد .
فوق العاده کیفیت بد و هنگ زیاد که گارانتی مشهد آن را جز ذات فریزر می داند . به بنده تقریبا 25000000 ریال هم خسارت مواد غذایی در این 3 سال خیانت وارد نمود .
می خواهم یک فریزر درجه 1 و با کیفیت بخرم ، از دوستان انتظار دارم دلیل انتخاب برند و مدل را بیان نمایند .

1 - فریزر درجه 1 باشد و موتورش چینی نباشد .
2 - فقط فریزر معرفی نمایید .
3 - تا 3 میلیون هم مشکل ندارم .
سلام دوست عزیز
من خودم فروشگاه لوازم خانگی دارم و به هیچ عنوان فریزر ایرانی حتی با بهترین کمپرسور رو بهت پیشنهاد نمیکنم.
نمیدونم کدوم شهری ولی اگه واست مقدوره فریرر فیلکو که امریکایی اصله و یا فریزر ایتالیایی بگیر.
من صندوقیاشو واست گفتم ،ایتالیاییه اسمش یادم نیست،فردا جمعه است شنبه رفتم فروشگاه اسمشو واست میفرستم.

hamid.nezam

کاربر
2015-04-04
118
111
البته نبايد در قبال توليد ملي زياد كم لطفي كرد و حمايت از اون از وظايف تك تك ماست.

بالا