آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل کند بودن و هنگ کردن مادر برد GiGABYTE GA-8i945PL-G

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sardarshams

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-06-20
1,073
25,005
43
Azarbayjan-Miandoab
سلام
این سیستم مشکلش اینه که یک مدتی است که هم سرعتش کم شده و هم بعد از مدتی کار کردن هنگ میکنه روی مادر برد آیسی I/O به شماره IT8712f-A در حدود 65 درجه گرم میشه موقعی که انگشتم راروی آیسی می گذارم انگشتم میسوزه در ظمن روی مادر برد خازن باد کرده نیست از اساتید درخواست راهنمایی دارم کارهایی که انجام داده ام
تعویض پاور
تعویض رم
تعویض هارد
نصب ویندوز
آپدیت بایوس
تعویض کابل ساتای هارد
سرویس فن cpu
تعویض خمیر سلیکون cpu
شتشوی کامل مادر برد با تینر 20000

sardarshams

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-06-20
1,073
25,005
43
Azarbayjan-Miandoab
سلام
قیل از تعویض آیسی I/O آیا نیازی به ولتاژ گیری و تست سایر قطعات نیست چون موجود ندارم باید از تهران تهیه کنم در ظمن این آیسی با پسوندهای متفاوت موجود است بجای هم کار می کنند یا باید عین مشخصات خودش باشه این هم تصویری از آیسی خودش
CM۱۵۱۰۱۵-۱۴۲۲۰۵۰۱.jpg

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
سلام
قیل از تعویض آیسی I/O آیا نیازی به ولتاژ گیری و تست سایر قطعات نیست چون موجود ندارم باید از تهران تهیه کنم در ظمن این آیسی با پسوندهای متفاوت موجود است بجای هم کار می کنند یا باید عین مشخصات خودش باشه این هم تصویری از آیسی خودش
مشاهده فایل‌پیوست 125656

عین خودش رو باید تهیه کنید . خط اول - خطدوم و در آخر پسوند GB
ولتاژ ها رو هم برای پردازنده و مموری و i/O رو بگیرید .

sardarshams

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-06-20
1,073
25,005
43
Azarbayjan-Miandoab
سلام
این سیستم مشکلش اینه که یک مدتی است که هم سرعتش کم شده و هم بعد از مدتی کار کردن هنگ میکنه روی مادر برد آیسی I/O به شماره IT8712f-A در حدود 65 درجه گرم میشه موقعی که انگشتم راروی آیسی می گذارم انگشتم میسوزه در ظمن روی مادر برد خازن باد کرده نیست از اساتید درخواست راهنمایی دارم کارهایی که انجام داده ام
تعویض پاور
تعویض رم
تعویض هارد
نصب ویندوز
آپدیت بایوس
تعویض کابل ساتای هارد
سرویس فن cpu
تعویض خمیر سلیکون cpu
شتشوی کامل مادر برد با تینر 20000
سلام
مشکل این مادر برد از فلاپی بود با در آوردن کابل ide فلاپی متوجه شدم دیگه آیسی زیاد گرم نمیشه در حد 35 درجه گرم میشه
دوباره کابل را نصب کردم باز آیسی بیش از حد گرم شده تعجب کردم همه قطعات جانبی را قبلا قطع کرده بودم ولی این فلاپی لعنتی یادم رفته بود در اوج ناباوری مشکل با قطع کردن فلاپی که خیلی وقته از رده خارج شده عیب رفع شد تجربه شرینی بود چون آیسی هم تو شهرستان نبود باید از تهران تهیه میکردم زورم میومد برابر قیمت آیسی هزینه تیپاکس بدم تقدیم به همکاران

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا