آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

سوال: TNM5000

hosainkarimi

کاربر
2012-12-31
20
107
سلام بنده یهTNM5000خریدم برای لحظه اول که کامپیوتر را روشن میکنم کامپیوتر این پیام را میده(خطایه شماره 1 ارتباط داخلی دستگاه کابل دستگاه را جدا کرده و دومرتبه وصل کنید)وقتی این کار را میکنم درست میشه حتی اگه دوباره برنامه را ببندم باز کنم دیگه مشکلی نداره ولی لازمه کامپیوتر را خاموش روشن کنم دوباره پیام را میده ناگفته نمونه ویندوزمXPبود حالاسونش کردم بازم فرقی نکرد .البته با 2000چنین مشکلی را ندارم .لطفا راهنمایی کنید

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,207
تهران
درایور های چیپست مادربرد باید نصب بشه . دستگاه رو به پورت usb جلوی کیس متصل نکنید .

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,757
سلام
پروگرامر را به پورت USB3 (آبی رنگ) وصل نکنید.
حتما از کابل اصلی خود دستگاه استفاده کنید
اگر لپ تاپ است احتمالا جریان دهی کافی ندارد و باید از ترانس برق بیرونی استفاده شود

سلام بنده یهTNM5000خریدم برای لحظه اول که کامپیوتر را روشن میکنم کامپیوتر این پیام را میده(خطایه شماره 1 ارتباط داخلی دستگاه کابل دستگاه را جدا کرده و دومرتبه وصل کنید)وقتی این کار را میکنم درست میشه حتی اگه دوباره برنامه را ببندم باز کنم دیگه مشکلی نداره ولی لازمه کامپیوتر را خاموش روشن کنم دوباره پیام را میده ناگفته نمونه ویندوزمXPبود حالاسونش کردم بازم فرقی نکرد .البته با 2000چنین مشکلی را ندارم .لطفا راهنمایی کنید

بالا