آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: برای تعمیر برد چه نوع مولتی متری بهتر است

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,099
74,086
48
ایران
سلام
بنده مدتی با مولتی متر دیجیتال کار می کردم . و تقریبا از مولتی متر انالوگ خوشم نمی اومد.
بعد از اینکه یکی از دوستان برام هیوکی انالوگ گرفت . دیدم در کار تعمیرات انالوگ بهترین گزینه است .
با حرکت عقربه خیلی بهتر متوجه نقایص دستگاه می شوم ..
و دیجیتال دقت در مقدار ولتاژ ها و غیره در کنار انالوگ بهتره .

darabi81

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-04-10
1,043
5,388
سلام
بنده مدتی با مولتی متر دیجیتال کار می کردم . و تقریبا از مولتی متر انالوگ خوشم نمی اومد.
بعد از اینکه یکی از دوستان برام هیوکی انالوگ گرفت . دیدم در کار تعمیرات انالوگ بهترین گزینه است .
با حرکت عقربه خیلی بهتر متوجه نقایص دستگاه می شوم ..
و دیجیتال دقت در مقدار ولتاژ ها و غیره در کنار انالوگ بهتره .

سلام
دقیقا برای اندازه گیری های دقیق دیجیتال ولی سایر موارد آنالوگ.

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
به نام خدا
برای اینکه بتوانیم ولتاژ واقعی را ببینیم و مطمین شویم که دل زدن ندارد بهترین گزینه انالوگ می باشد چون بار اهمی دارد و یک مصرف کننده می باشد

fkh52000

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-11-13
881
5,244
شیراز
همانطور که دوستان گفتند در انالوگ چیزهایی میشه دید که در دیجیتال نشان نمیدهد
اضافه بر ان اگر به برق خورد تعمیر میشود ولی دیجیتال باید بری یکی دیگه بخری انالوگ
اگر خواستی بگیری هیوکی3007 بگیر خیلی خوبه قیمت حدودا 380 تومان

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,793
25,738
با درود //البته دوستان هرکس بسته به تجربه خودش و مدتی که از مولتی متر استفاده کرده نظر خودشو میده ولی به نظر من اون اقایی که یک عمر از انالوگ استفاده کرده الان هم با دیجیتال کار میکنه بر اساس قلق ها و تجارب خودش انالوگ را ترجیح میده ولی مثلا خودم اول کارم یک انالوگ سانوا داشتم بعدش دیدم دقتش پایینه رفتم هانگ چانگ گرفتم یه مدت هم دستم بود و ازش کار میکشیدم ولی اخرش رفتم و دیجیتال گرفتم حالا هم حدود 16 سال هست از دیجیتال استفاده میکنم و خیلی راحترم ولی برخی موارد انالوگ هم به کار میاد

بالا