آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: آسانسور یه ساختمان 4 طبقه از صفر تا صد (کمک)

Amin.ak

کاربر
2011-08-07
22
55
سلام
ما بعد از سال ها یه ساختمون 4 طبقه ساختیم از اونجایی که من برق خوندم همه ی انتظار ها از من اینه که کل برق این ساختمون رو خودم حل کنم در زمینه ی برق ساختمون خودم رو نشون دادم و برق کشی ساختمون اوکی شده
فقط
من در زمینه ی اسانسور هیچ اطلاعاتی ندارم
خودم با ساخت کابین و یه موتور بالا بر و یه کلید چپ گرد راست گرد آسانسوری طراحی کردم که تا امروز جواب کارمو دادع
اما حالا میخوام مدار فرمان بزارم و میکروسویچ و دگمه هایی در هر طبقه و کلا یه اسانسور اساسی بسازم
خیلی ممنون میشم اساتیت محترم راهنمایی کنن من رو

ghoshiry

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-09-01
1,724
7,475
دامغان
دوست عزیز میتونید از لوگو برای اینکار استفاده کنید منتها نوشتن برنامش هزینه دارد
در مورد اجزای مکانیکی هم باید خودتون تهیه کنید ولی در مورد نقشه برقکشی میتونم براتون یک نقشه تهیه کنم که البته با لوگو طراحی شده باشد
موفق باشید

Amin.ak

کاربر
2011-08-07
22
55
سلام
مرسی دوست عزیز ولی اگه لوگو بزارم
برای سرعت موتور چیکار کنم
که اروم شروع شه بعد به سرعت نامی برسه
ممنون میشم برنامشو بفرستی برام

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

Amin.ak

کاربر
2011-08-07
22
55
دوست عزیز میتونید از لوگو برای اینکار استفاده کنید منتها نوشتن برنامش هزینه دارد
در مورد اجزای مکانیکی هم باید خودتون تهیه کنید ولی در مورد نقشه برقکشی میتونم براتون یک نقشه تهیه کنم که البته با لوگو طراحی شده باشد
موفق باشید

سلام
مرسی دوست عزیز ولی اگه لوگو بزارم
برای سرعت موتور چیکار کنم
که اروم شروع شه بعد به سرعت نامی برسه
ممنون میشم برنامشو بفرستی برام

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

ghoshiry

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-09-01
1,724
7,475
دامغان
دوست عزیز اگه به دنبال یک طرح کامل هستید بهتره از شرکت های اسانسور سازی کمک بگیرید
این طرح که بنده گفتم بیشتر برای کارگاه ها و رستوران ها کاربرد داره تا ساختمان مسکونی
موفق باشید

fiauahr.p

کاربر
2017-04-08
4
0
سلام
ما بعد از سال ها یه ساختمون 4 طبقه ساختیم از اونجایی که من برق خوندم همه ی انتظار ها از من اینه که کل برق این ساختمون رو خودم حل کنم در زمینه ی برق ساختمون خودم رو نشون دادم و برق کشی ساختمون اوکی شده
فقط
خودم با ساخت کابین و یه موتور بالا بر و یه کلید چپ گرد راست گرد آسانسوری طراحی کردم که تا امروز جواب کارمو دادع
اما حالا میخوام مدار فرمان بزارم و میکروسویچ و دگمه هایی در هر طبقه و کلا یه اسانسور اساسی بسازم
شما دو تا انتخاب داری .
1 یه آسانسور دو سرعته بسازی
به این صورت که سرعت آسانسور بین طبقات ماکسیمم خواهد بود و در نزدیکی طبقه ی انتخاب شده سرعت نصف خواهد شد و با رسیدن به طبقه ی مورد نظر استپ خواهد کرد
2 یه آسانسور با یه درایو کنترل سرعت بسازید .
به این صورت خواهد بود که آسانسور از سرعت ماکزیمم با شیب ملایم تری به سرعت صفر میل خواهد کرد تا در طبقه ی مورد نظر نهایتا متوقف شود .
در ضمن برای گرفتن سند برای ساختمان . نیاز به گواهی استاندارد در رابطه با آسانسور خواهی داشت و در نهایت خواه ناخواه مجبورید با یک شرکت آسانسوری که عضو سندیکا هم باشد ، قراردادی بنویسید

Sent from my GT-I9515 using Irantk Forum mobile app

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,554
سلام
فقط
با سلام :
در لینک زیر یک پروژه 4 طبقه با میکرو بطور کامل موجود هست :
attachment.php

[hide]https://www.irantk.ir/irantk42832/[/hide]
موفق باشید.

zibanaseri

کاربر
2008-04-11
1
0
اسم قطعه داخل سنسور اسانسور چیه لطفا راهنمایی کنید