آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل ویروسی عجیب در سیستم

ادریس خان

کاربر
2014-12-10
168
74
تربت جام
سلام دوستان.بتازگی بعد از زدن فلش ویروسی به سیستم رفیقم هیچ برنامه درست کار نمکینه طوری که یه نرم افزار درست کنه با فایل اجرایی بیاد بالا همه نرم افزار همون حالتو میگیرن و با همون نرم افزار که درستش شده میان بالا.عکس شاید مطلب بهتر توضیح بدم.
ncz9sk0q4kks.jpg

مثلا اگه یه فایل ورد رو تنظیم کنم(از قسمت open در عکس)که با نرم افزار ورد باز بشه همه نرم افزار که میخوای اجرا با نرم افزار میخوان با ورد اجرا بشن.دلیل چیه؟
با تشکر

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
سیستم باید با avira rescue cd بصورت بوتیبل اسکن بشه . مشکلات ویندوز هم بعد از پاکسازی قابل تصحیح میباشد .

ادریس خان

کاربر
2014-12-10
168
74
تربت جام
سلام.ممنون دوست عزیز.میدونین اسم ویروس چی بوده؟این دیسک نجات ک فرمودین(avira resuce) توی مجموعه Hirnes هستش؟کدوم نسخه بهتره؟جدیدترین هایرنس از کدوم سایت میتونم دانلود کنم؟

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود
همکار گرامی ، چند روز پیش سیستمی آمد که مشابه مورد شما بود
اینجور که متوجه شدم این ویروس حتی ریجستری را آلوده میکند و یا تغییر میدهد
بهتر است برای اطمینان ویندوز را عوض کنید سپس بر روی هیچ درایوی کلیک نکنید زیرا امکان دارد ویروس مجدد فعال شود و مجدد آلوده کند یعنی پس از نصب ویندوز اولین کار باید این باشد که آنتی ویروس نصب کنید و آپدیت کنید گزینه اویرا در این رابطه مناسب است . و پس از آپدیت تمام درایوها را اسکن دهید حل میشود
موفق باشید

ادریس خان

کاربر
2014-12-10
168
74
تربت جام
سلام.ممنون دوستان.آره باید رجیستری رو تغییر میده.چون من خواشتم رجیستری یا CMD رو حتی باز کنم با نرم افزار دلخواه خودش باز میکرد اما ارور میداد.

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
سلام.ممنون دوستان.آره باید رجیستری رو تغییر میده.چون من خواشتم رجیستری یا CMD رو حتی باز کنم با نرم افزار دلخواه خودش باز میکرد اما ارور میداد.

توی سیدی هیرن بوت سیدی برنامه های ویرایش رجیستری موجوده . در مواقع مشکلات حاد میتونید از این برنامه ها استفاده کنید .

بالا