آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: wifi پیام اتصال میده ولی چیزی باز نمیکنه

ادریس خان

کاربر
2014-12-10
168
74
تربت جام
سلام.گوشی هاوایی وای 330 دارم.شبکه وای فای ک روشن میکنم شبکه وای مودم کامپیوتر پیدا میکنه بعد از گرفتن رمز ورود پیغام اتصال برقرار شد رو میده ولی نه سایت باز میکنه نه تلگرام و نه دیگه چیزی حتی در فاصله خیلی نزدیک گوشی با مودم.اینترنت از طریق کامپیوتر برقرار میشه ولی گوشی نه.توی اطلاعات مربوط به اصتال ک میخونم نوشته سیگنال عالی اتصال برقرار ولی..

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pps2011

azadmol

کاربر vip
کاربر
2013-06-21
117
554
سلام
توی کامپیوتر اینترنت داری ؟ توی کامیپوتر اتصالت از طریق وای فای هست ؟
اگه با گوشی مشکل داری میتونه از گوشی باشه یا از وای فای . بعضی از گوشی ها با کانال وای فای مشکل دارن و با کشور . بهتره کانال رو روی 6 یا 7 تنظیم کنی و کشور رو روسیه . ببین مشکلت حل میشه ؟
اگه جواب نداد اعلام کن

ادریس خان

کاربر
2014-12-10
168
74
تربت جام
سلام.ممنون از پاسخ.از طریق کامپیوتر اینترنت دارم ولی منظور از اتصال کامپیوتر از طریق وای فای نمیدونم چیه؟کانال رو چطوری تنظیم کنم؟میشه لطفا بگید از کجا باید تنظیم کنم؟

• Like

azadmol

کاربر vip
کاربر
2013-06-21
117
554
سلام
کانال رو چطوری تنظیم کنم؟میشه لطفا بگید از کجا باید تنظیم کنم؟
توی هر برندی متفاوت هست اما اگه روتر تون tp-link باشه توی تب وایرلس هست اونجا نوشته کانال که به طور معمول روی اتوماتیک هست که باید کانال رو از حالت اتوماتیک خارج کنی و روی 6 یا 7 تنظیم کنی از اونجا هم میتونی کشور خودتو انتخاب کنی
ولی منظور از اتصال کامپیوتر از طریق وای فای نمیدونم چیه؟
منظورم این بود که از طریق وایرلس به کامپیوتر اتصال هست و نه از طریق کابل لن به کامپیوتر

• Like
بالا