آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: درخواست نرم افزار Memory Card Password Remover / Unlocker

azadmol

کاربر vip
کاربر
2013-06-21
117
554
سلام
دوست عزیز با برنامه های موجود نمیتونی کاری از پیش ببرید امکان داره اطلاعاتت هم از بین بره . بهتر رم خودت رو به خدمات موبایل ببرید تا با دستگاه unlocker پسورد رمت رو پاک کنن

rezalx

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-10
1,124
1,800
سلام دوست عزیز خدمت شما :

mavaramat

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-07
409
4,732
دوستان و همکاران گرامی اگه لطف کنید اون برنامه ای که خواستم در اختیارم بذارین ممنون میشم.آخه علاوه بر این که مشکل خودم رو میخوام حل کنم شاید مشتری مموری با این وضعیت آورد میخوام واسش پسورد رو بدون از دست دادن اطلاعات حذف کنم

دوست عزیز ! طبق توضیحی که گذاشتم باید یک گوشی سیمبیان که هک شده باشه (از لحاظ نرم افزاری) یه چیزی شبیه روت کردن اندروید با یک فایل منیجر قوی مثل xplore طبق دستوز زیر عمل کنید.
با يه فايل منيجر بريد به آدرس زير:
c:\system

ونجا يه فايل به اسم mmcstore هست اون رو renaame كنيد به: mmcstore.txt حالا فايل رو اجرا كنيد اولش يه خورده حروف و عدد ناخانا نوشته اما آخراي خط اول دقيقآ پسورد شما رو نوشته مثلآ من پسوردم رو تبديل كرده لودم به 123456 وقتي فايل رو باز كردم نوشته بود:
0000ْْْQQQa123456

جاي Q,A حروف نامفهومي رو نوشته بود كه من به جاش q,a گذاشتم

اگر کارساز نبود.لینک نرم افزای که خودتون نتونستید دانلود کنی رو قرار بدید تا مشاب همون لینک رو پیدا کنیم

mavaramat

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-07
409
4,732
یه دستگاهی هم تعمیر موبایلی ها دارن که توی بازار هم پیدا میشه ولی این دستگاه تمام اطلاعات رو فرمت میکنه.بهترین روش پیدا کردن فایل mmcstore هست که گفتم.

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
دوست عزیز ! طبق توضیحی که گذاشتم باید یک گوشی سیمبیان که هک شده باشه (از لحاظ نرم افزاری) یه چیزی شبیه روت کردن اندروید با یک فایل منیجر قوی مثل xplore طبق دستوز زیر عمل کنید.
با يه فايل منيجر بريد به آدرس زير:
c:\system

ونجا يه فايل به اسم mmcstore هست اون رو renaame كنيد به: mmcstore.txt حالا فايل رو اجرا كنيد اولش يه خورده حروف و عدد ناخانا نوشته اما آخراي خط اول دقيقآ پسورد شما رو نوشته مثلآ من پسوردم رو تبديل كرده لودم به 123456 وقتي فايل رو باز كردم نوشته بود:
0000ْْْQQQa123456

جاي Q,A حروف نامفهومي رو نوشته بود كه من به جاش q,a گذاشتم

اگر کارساز نبود.لینک نرم افزای که خودتون نتونستید دانلود کنی رو قرار بدید تا مشاب همون لینک رو پیدا کنیم

این هم از آدرس سایت برنامه که بنده نمیتونم برنامه رو ازش دانلود کنم:
http://www.slideshare.net/alladda099/free-memory-card-password-remover-unlocker-100

در رابطه با اون دستگاه هم باید خدمت شما عرض کنم که خریدم ولی متاسفانه اون دستگاه تمام اطلاعات رو پاک میکنم نمیتونم اون مموری کارت رو با اون دستگاه انجام بدم

بالا